רגע לפני הישרדות: ליזה ביך חושפת את הטראומה שעברה. מיכה לובטון, באדיבות רשת 13

רגע לפני הישרדות: ליזה ביך חושפת את הטראומה שעברה

אחרי שנים שכיכבה ברשת וצברה קהל עוקבים נאמן, ליזה ביך הרחיקה את עצמה עד ל״הישרדות VIP״(שבת וראשון ברשת 13) במטרה לפרוץ בגדול ולאתגר את עצמה. כעת, רגע לפני עליית העונה, היא מגיעה לראיון מיוחד בפרוגי בו חושפת טראומה שעברה בשנה האחרונה, מדברת על הזוגיות החדשה ועל ההחלטה לצאת לתכנית • צפו

ליזה ביך, רק ציינה אתמול את יום ההולדת ה-25 שלה ואיזו מתנה יותר טובה מאשר עליית העונה של ״הישרדות VIP״ (שבת וראשון ברשת 13) בכיכובה, שתבשר על התחלה חדשה בחייה של כוכבת הרשת האהובה.

עוד בערוץ הבידור של פרוגי:

 

 

את ביך הכרנו אי שם בוולוגים של סהר קליזו ובהמשך בזוגיות צמודה (ברשת ובחיים) עם אלכס סמולקין. מאז הפרידה המתוקשרת מבן הזוג, ביך עברה לקריירת סולו, קטפה קמפיינים שונים ופתחה ערוץ יוטיוב משלה, אלא שהיא תמיד מכוונת גבוה ותמיד שאפה גם להגיע לתכנית המדוברת.

"הישרדות הייתה יעד עבורי זה לגמרי כתוב ברשימה שלי. יש לי מן מחברת כזו, וכנראה שהשנה זה הזמן שלי", סיפרה לנו ביך. "חושבת שאם הייתי נוסעת ארבע שנים אחורה, שלוש שנים אחורה והשנה זה היה שמיים וארץ".

© אוהד קב

אלא שההתמודדות הגדולה שלה מול עצמה הייתה גם מחוץ לתכנית הריאליטי המאתגרת. ביך שיתפה אותנו כי התמודדה עם טראומה לא קטנה בקשר למראה החיצוני שלה כשפגמה בשיער שלה בעקבות צביעתו. ״זה נשמע כזה ׳אוי כולה שיער׳, אבל ממש לא! הייתי עם ביטחון ברצפה, לא יכולתי להצטלם, לא יודעת איך להצטלם, פשוט מתיימרת, מתייפחת והיו לי גם מחשבות פוגעניות״.

על הטראומה התגברה ביך אחרי עבודה עצמית ואחרי שחשפה את הסיפור לקהל העוקבים שלה שחיבק אותה חזרה בתגובות, שיתף אותה בסיפורים דומים - מה שגרם לה להפוך לזו שמחזקת בעצמה נערות ונשים אחרות שחוו את אותה הטראומה בשיער.

© צילום מאינסטגרם

הכותרות לא מפסיקות לרדוף את הכוכבת הצעירה גם בפן הרומנטי. בפרומואים ניחן כי היא מגלה עניין באחד ממתמודדי העונה (בפרומו נרמז כי מדובר במייקל לואיס), מה שנתן פתח למשהו רומנטי אפשרי על האי. ״באתי בהכי ראש פתוח ומה שיהיה יהיה״, התוודתה בפנינו. 

אבל בין אם קרה או לא קרה על האי, במבחן המציאות מה שקרה שם ככל הנראה נשאר שם, וליזה כבר נמצאת בזוגיות חדשה, אותה חשפה לאחרונה באינסטגרם שלה. ״כן אני מאוהבת״, שיתפה אותנו וציינה כי הפעם היא מנסה להרחיק את הנושא מאור הזרקורים ״אני מנסה להשאיר את הזוגיות שלנו די תמימה בלי כל הצהוב הזה מסביב. אני חושבת כששניים נמצאים בפרונט, קשה מאוד לנהל ככה זוגיות ואני מורידה את הכובע בפני מי שמצליח״.

© צילום פרטי
תגובות