סטורמי קוסמטיקס: קולקציית ולנטיין מפתיעה. צילום מסך מאינסטגרם

סטורמי קוסמטיקס: קולקציית ולנטיין מפתיעה

אפשר היה לצפות את המהלך העסקי החדש ביותר מבית השערוריות של קיילי ג'נר, עוד לפני שסטורמי וובסטר הגיעה לעולם. לעומת זאת, העובדה הזאת לא מונעת ממנו להיות מפתיע בהתחשב בנסיבות

האם סטורמי וובסטר עתידה להיות מעצבת קולקציית האיפור הצעירה בעולם? נראה שהתשובה לכך היא חד משמעית כן. אחרי שהתוודענו לאהבתה של הפעוטה לאיפור, בעזרת כמה סטוריז חמודים במיוחד, בהם וובסטר מתועדת כשהיא "מתאפרת" במוצרים של אמה, קיילי החליטה למתוח את עוקביה עם תמונות מיצירת קולקציית יום האהבה החדשה.

עוד בערוץ הבידור של פרוגי:

בראשון לפברואר, עוד פחות מחודש, הכוכבת הקטנטונת תחגוג יום הולדת שנתיים ושבועיים לאחר מכן יצוין הולנטיין דיי, כך שהתאריכים אכן מסתדרים עם ההודעה המעורפלת של קיילי בנוסח "coming soon". עם רעיונות לצבעים ועיצוב אריזה שהונחו לפני סטורמי, אי אפשר באמת להתבלבל ואנחנו חייבים להודות שאנחנו מחכים לראות האם התפוח אכן לא נפל רחוק מהעץ וגם וובסטר היא אשת עסקים מוצלחת כמו אמה.

אנחנו רק מקווים שיחד עם לימוד עיצוב הקולקציה, ג'נר תלמד את בתה להתאפר בקצת יותר מקצועיות ואסתטיקה, כדי שהיא תוכל ליהנות מהמוצרים שהיא עצמה יצרה. עד שזה יקרה, הנה קולקציית יום האהבה הקודמת של "קיילי קוסמטיקס".

 

 

תגובות