למה שמים קרם הגנה בבית? טיפים לעור בקיץ.

למה שמים קרם הגנה בבית? טיפים לעור בקיץ

גם לכם יש עור רגיש? ניסיתם מלא קרמים ושום דבר לא עוזר? אספנו כמה טיפים מהאירוע של חברת הקוסמטיקה "Sebocalm" שיעשו לכם את הקיץ מוגן מהשמש, והרבה יותר יפה משחשבתם

1. איך מטפלים בצלוליטיס

בשביל טיפול בצלוליטיס ה"תרופה" הכי מומלצת היא קפה בוץ שחור. כשמסיימים לשתות קפה בוץ לוקחים את מה שנשאר בתחתית ומורחים על המקום. מסתבר שזה הדבר הכי יעיל נגד צלוליטיס. טיפ שנתן לנו הרוקח – הרמן וייס.

עוד במדור האופנה והלייף סטייל של פרוגי:

2. שימו קרם הגנה 

אמא תמיד אומרת לפני שיוצאים לים או לבריכה לשים קרם הגנה. ידעת שאפילו כשאתה נמצא בבית העור חשוף לקרינה? גם מנורת הפלורסנט שנמצאת מעליך פולטת קרינה. לכן חשוב מאוד לשים קרם הגנה אפילו כשאנחנו בבית ובכל יום שיוצאים לבית ספר או לעבודה בכל עונות השנה.

3. אל תשימו את התכשירים במקרר

תמיד אומרים לנו שאת תכשירי הקוסמטיקה שמים במקרר וזה יעניק להם חיי מדף ארוכים יותר, אך גם פה יש טעות, כשאנחנו שמים את התכשירים במקרר  זה  הורס אותם ולא עוזר להם.

4. כמה אחוזים צריך בקרם הגנה

תמיד מנסים למכור לנו את אחוז ההגנה בקרם הכי גבוה אבל כשמדובר באחוז ההגנה מסתבר שכל קרם מעל 30% הוא מיותר כי בעקרון ה-30% מספיקים לעשר שעות שמש.

tumblr_prostheticknowledge
tumblr_prostheticknowledge

5. אל תמהרו לשים מייק-אפ

בזמן מריחת המייק-אפ בקיץ הלחות נספגת והעור נשאר סדוק ולכן נעדיף להשתמש ב-bb, קרם למראה עור יפה ובריא יותר, שלא יסדוק לכן את העור וישאיר אותו לח.

6. איך לבחור את המוצרים?

"איזה סוג עור אני?" או "יבש או שמנוני?" - אם העור שלכם שמנוני עליכם לדאוג שהקרם מופחת בשמן כדי לאזן את שמנוניות העור, ולהפך, אם העור יבש יש לבחור בקרם עם תוספת שמן.

7. עור פנים נקי

על מנת שעור הפנים שלנו יהיה נקי, מומלץ פעם בשבוע להשתמש בסבון פנים עם פילינג ובכל יום בסבון פנים רגיל.

תגובות