טרנד השבוע: פרפר נחמד הוא הסטייל החדש. צילום מסך מאינסטגרם

טרנד השבוע: פרפר נחמד הוא הסטייל החדש

בכל שבוע נציג את הטרנד שעשה לנו את השבוע והפעם - הדפסי חיות שונות מוכרים לנו היטב וצבען משתנה בכל פעם מחדש על פי החלטת המעצב, עד לקבלת חיות פרי דמיונו בלבד כמו זברה ורודה, נחש סגול, ועוד ועוד. למרות כל זאת, לא תאמינו עד כמה פשוט הפתרון היפה והמקורי לכל הבלאגן

הפרינטים המנוחשים, המנומרים ולאחרונה גם אלו שמזכירים את עורותיהם של פרות וזברות פופולאריים מאוד בעונות האחרונות ובכלל. ערימות של כתבות נכתבו על איך ללבוש כל אחד מהם נכון ובאיזה פריט הכי טוב לשלבם, אך בתוך כל גן החיות הזה נשכחו החרקים הצבעוניים והיפהפיים ביותר בטבע - הפרפרים. לאחרונה הם מתעופפים לתוך עולם האופנה, בתקווה שיהפכו לטרנד הגדול הבא. בינתיים, הנה כמה השראות שיעזרו לכם לפצח את הנוסחה לאיך להפוך את הסתיו לאביב החדש.

עוד בערוץ האופנה של פרוגי:

טליטה פון פירסטנברג, נכדתה של דיאן פון פירסטנברג מעצבת בית האופנה "DVF", השיקה לפני כחצי שנה את מותג האופנה בעיצובה – "TVF" ובימים אלו משיקה את קולקציית הסתיו של המותג. מתוך התמונות שהעלתה לחשבון האינסטגרם שלה (שווה לעקוב, כל תמונה מרהיבה יותר מקודמתה) אפשר לראות שפרינט הפרפרים הוא מוטיב חוזר וכיאה לעובדה שמדובר בבחירה של משפיענית האופנה, הדוגמנית והמעצבת המתחילה, מי אנחנו שנתנגד?

מותג בגדים נוסף שתפס את תשומת ליבנו במסגרת פרינט הפרפרים הוא "זימרמן", שכאילו הפכו את פרפרי הבד לכאלו בעלי רוח חיים כשהוציאו את כנפיהם מתוך השמלה המדהימה שיצרו. כדי לקבוע את העובדה, שהפרפרים כאן כדי להישאר, בשטח, הם הוסיפו לכל החגיגה עגילים שעליהם תלויים כמה פרפרים, גם הם בסגנון "תלת מימד".

 

 

 

 

תגובות