איך כוכבות הבידור התלבשו לבית ספר?. הכוכבת הגדולה. צילום: חן גל

איך כוכבות הבידור התלבשו לבית ספר?

כתבת פרוגי בדקה איך כוכבות הבידור התלבשו כנערות. דנה גרוצקי: "בכיתה י"ב הייתי הולכת רק עם טרנינגים", שיר מורנו: "לפעמים הייתי מגיעה עם פיג'מה". וגם: לאילו טרנדים הכוכבות הכי התחברו העונה? טיטי איינאו: "בגדי עור וגלביות"

כתבת פרוגי, חן גל, בדקה בהשקת טבעות החותם של חברת התכשיטים "PADANI" בשיתוף מגזין "פנאי פלוס", על איזה תכשיטים כוכבות הבידור לעולם לא יוותרו, לאילו טרנדים העונה הן ממש התחברו, ואיך הן התלבשו לבית ספר כנערות צעירות. ירדן הראל, נטע גרטי, דנה גרוצקי, נטלי דדון, טיטי איינאו ושיר מורנו עונות.

על איזה תכשיט בחיים לא תוותרי?
"על טבעת הנישואים שלי" אומרת ירדן הראל. "את כל שאר התכשיטים אני מחליפה - מאוד אוהבת תכשיטים, אבל מגוונת" גם נטע גרטי מסכימה עם הראל ואומרת: "על טבעת הנישואים שלי".

מדנה גרוצקי כבר ביקשנו להיות יותר מקורית, אז היא בחרה בטבעת אירוסין: "טבעת אירוסין היא השווה יותר (עם היהלום). חוץ ממנה לא הייתי מוותרת על שרשרת עם פרפר שיש לי, קיבלתי אותה במתנה ממי שהיה חבר שלי והיום בעלי. אני מאוד אוהבת אותה ומחוברת אליה, ובחיים לא הייתי מוותרת עליה".

"טבעת בדרך כלל. כרגע אני עדיין בלי לחץ על טבעת נישואין" אומרת נטלי דדון. אבל מה קורה עם טיטי? היא מבחינתה לא תוותר על הדבר הקרוב ביותר אליה, הטבעת של אמא. "הטבעת של אמא שלי, היא נמצאת עליי תמיד בכל מקום", היא מספרת ולאחר מכן מוסיפה על טבעת נישואין: "זה עדיין מוקדם מידי בשבילי".

שיר מורנו: "על שעון. זה התכשיט הכי פשוט וקטן, אבל הוא מתאים להכל, וכמובן ששימושי לדעת תמיד מה השעה".

לאילו טרנדים שהולכים העונה ממש התחברת?
"האוברסייז וסגנון ההיפהופ, בגדים גדולים שהם הכי קולים והכי נוחים" מספרת דדון ואליה מצטרפת הראל ואומרת: "החליפות שממשיכות מהקיץ אך כמובן עכשיו יותר חורפיות, וגם נעלי הד"ר מרטינס שעושות קאמבק, אימצתי לעצמי את נעלי ד"ר מרטינס השחורות הקלאסיות. בתכשיטים אני אוהבת זהב הרבה יותר מכסף, אם פעם היה ממש אסור ללכת עם כסף וזהב ביחד היום הם משתלבים יפה".

"טרנד הגלביות שהתחיל אבל אני לא מבינה למה הוא נפסק, כי עוד לא הספקתי ללבוש את זה, אבל חוץ מזה טרנד בגדי העור וסטייל האופנוענים, זה הקטע שלי".

שיר מורנו: "האמת שאני שנאתי קטיפה, ופתאום לאחרונה כשראיתי שזה נכנס לאופנה החורף ממש אהבתי את זה".

כעת. הדבר שחשוב לנו יותר מכל, לדעת איך הכוכבים שאנחנו אוהבים התלבשו לבית ספר. "אני זוכרת את עצמי שעות מול המראה" אומרת נטע גרטי. "היו ימים שהרגשתי ששום דבר לא יפה עלי, כשאתה בגיל ההתבגרות אתה לפעמים קצת מסוכסך עם עצמך, אני זוכרת את עצמי מתעסקת בלבוש הרבה".

אצל גרוצקי, זה תלוי בשנה. "זה תלוי באיזו שנה תופסים אותי. אני הבחורה ששינתה הכי הרבה צבעים, הייתי רוקיסטית עם לק שחור בציפורניים וניטים לתקופה מסויימת, ובאחרת הייתי בקטע של רוחניות, עם פרחים בשמלות - התנסיתי בהכל". על שנתה האחרונה במערכת החינוך סיפרה: "כיתה י"ב הייתה השנה הנוחה שלי, הייתי הולכת רק עם טרנינגים".

שיר מורנו: "האמת היא שהייתי מהתלמידות הפחות משקיעות. הייתי לפעמים מגיעה עם טרניגים לבית הספר, ולא נעים לי להגיד אבל אפילו עם הפיג'מה".

במהלך האירוע הנוצץ של חברת התכשיטים שנעשה בשיתוף מגזין "פנאי פלוס", הזמרת והשחקנית אניה בוקשטיין, עלתה להופיע ולשם שמיים, איזה קול יש לה. כדי שגם אתם תוכלו ליהנות מהאווירה, קבלו ביצוע אחד מתוך השירים שביצעה:

הביצוע של בוקשטיין.
צילום: חן גל

 

תגובות