ג'סטין טימברלייק בדרך לישראל: כל העדכונים!. צילום: צילום מסך מאחד הקליפים

ג'סטין טימברלייק בדרך לישראל: כל העדכונים!

ממש עכשיו התקיימה מסיבת העיתונאים לרגל הבאתו של ג'סטין טימברלייק, אמן הפופ וה-R&B, לישראל. ההופעה תתקיים במשך לפחות 90 דקות ותיערך בפארק הירקון, כל הפרטים נמצאים בתוך הכתבה!

ג'סטין טימברלייק יגיע לישראל היישר מטורקיה עקב סיבוב ההופעות שלו. ההופעה תתרחש ב-28 במאי ותתקיים בפארק הירקון שבתל אביב.

עוד במדור המוזיקה של פרוגי:
• הגדולים של השבוע: הטור השבועי
• בלי לדעת לאן: אברהם טל בשיר חדש
• פייסבוק / המחזמר?

ממש לפני שעה התקיימה מסיבת העיתונאים הרשמית לרגל הגעתו של הזמר והאמן ג'סטין טימברלייק לישראל. הוא יגיע לישראל כחלק מסיבוב ההופעות העולמי שלו, שהתחיל בשישי במאי של השנה שעברה, וההופעה תיערך כמעט שנה לאחר תחילת סיבוב ההופעות בתאריך ה-28 במאי. ההופעה תתקיים בפארק הירקון שבתל אביב, בו גם הופיעה ריהאנה באוקטובר האחרון. 

משך ההופעה יהיה לפחות 90 דקות, ולא תהיה הופעה נוספת בישראל (נכון לעכשיו). מכירת הכרטיסים תתחיל באופן בלעדי(!) לחברי מועדון המעריצים החדש שלו, "The Tennessee Kids" החל ממחר בבוקר, ושאר הכרטיסים יימכרו באופן רגיל החל מיום רביעי הקרוב, ה-22.01 בשעה 08:00 בבוקר. מחירי הכרטיסים ינועו בין 370 (דשא), 1,250 (VIP ישיבה) ו-1,450 (גולדן רינג).

על ההשוואה לריהאנה ולכשל בהפקה שלה, השיב מפיק האירוע: "ההפקה של ריהאנה הייתה קטנה ב-40% מבחינת הציוד של הסאונד והויזואליה, והמפרטים של ההופעה של ג'סטין יהיו גדולים יותר וטובים יותר, ריהאנה זו ריהאנה וג'סטין זה ג'סטין," על הליין-אפ השיב, "ינוע בין 12 ל-15 שירים. יש דברים שהאמנים עצמם מחליטים תוך כדי הופעה, אם הם מורידים שיר, או מוסיפים שיר. ליין-אפ של הופעה זה לא דבר שנחתם בחוזה. בטור העולמי הוא חולש על כל הלהיטים שלו משנות האלפיים עד לתקופה הנוכחית, ככה שגם בארץ זה כנראה יהיה הכיוון של ההופעה, זה הטור העולמי ואין סיבה שיהיה שונה כאן". 


אחד מהשירים שכנראה יהיו בהופעה

SO - מתרגשים? גם אנחנו!

תגובות