בסיסט MCR על פירוק הלהקה: כמו לאבד בן משפחה. צילום: טאמבלר/alilovebiersack

בסיסט MCR על פירוק הלהקה: כמו לאבד בן משפחה

"הצלחתי באמת לשמוע מספר שירים ולהגיד לעצמי 'וואו, באמת עשינו משהו'. עם MCR, הייתי ממש עסוק, לא הייתי מצליח לעצור וליהנות קצת מהתהילה או באמת להעריך את עצמי", הבסיסט מספר


באופן אישי, מהשירים שישר חושב עליהם

מייקי ווי, בסיסט להקת הרוק "מיי כימיקל רומאנס" ואחיו הקטן של סולן הלהקה, ג'רארד ווי, שהתפרקה בשנה שעברה, השווה השבוע בראיון את פירוק הלהקה לאיבוד של בן משפחה.

עוד במדור המוזיקה של פרוגי:

אמנם בהתחלה היה לו קשה, אבל ווי מספר שבמהלך השנה שחלפה הוא הצליח למצוא המון נחמה במוזיקה שלהם עצמם. "הצלחתי באמת לשמוע מספר שירים ולהגיד לעצמי 'וואו, באמת עשינו משהו', עם MCR, הייתי כל כך עסוק, בחיים לא הייתי מצליח לעצור וליהנות קצת מהתהילה או באמת להעריך את עצמי. זה מה שהשנה שחלפה הייתה בעיקר מבוססת על. לנבור עמוק בתוך עצמי ולהפוך לאדם שתמיד רציתי להיות".

השבוע גם ראה אור אלבום אסופת הלהיטים הגדולים של הלהקה, "May Death Never Stop You" שמכיל בתוכו גם רצועה חדשה, "Fake Your Death", שהלהקה סיפרה כי זה ההספד שלה. האוסף מגיע או בגרסא סטנדרטית או בגרסאת דלוקס, שמכילה DVD עם שעתיים של וידאו שטרם נראה על המסך לפני כן. גם גרסאת דלוקס עם וויניל לפטיפון קיימת.


הספד...

כזכור, לאחר פירוק הלהקה, הסולן, ג'רארד ווי, פרסם פוסט ארוך בו סיפר על ההתרגלות למציאות החדשה לפני שבכלל נכנס לתוך הפרטים על פירוק הלהקה, להם הוא התייחס ממש מעט כ"מניעת כשלון" כדי למנוע מהלהקה להתפשר או ללכת בדרכים שגויות. הנקודה של ג'רארד בפוסט הייתה, "כדי להגן על הרעיון בכל מחיר. זה בוודאי נשמע כמו משהו שיכתבו בספר קומיקס, וזו הנקודה. בלי התפשרויות. בלי להכנע. שום דבר. זה אני וזה רוקנ'רול, ואני מאמין ברוק'נרול". 

SO... מה דעתכם? מתגעגעים?

תגיות
MCR
תגובות