הג'ינג'י הכי לוהט בסינגל חדש מאלבום נוסף. צילום: צילום מסך מהפייסבוק

הג'ינג'י הכי לוהט בסינגל חדש מאלבום נוסף

"The A Team", "Give Me Love" ו-"Lego House" היו רק שניים מהלהיטים של אד שירן באלבומו "+", ועכשיו הוא מוציא את הסינגל החדש מאלבומו הבא, "Sing". מה חשבו עליו המעריצות?


כנראה הלהיט הבא שלו

הזמר הבריטי המפורסם אד שירן המכונה גם כג'ינג'י הכי לוהט, שיחרר את שירו החדש "Sing" שהוא הסינגל הראשון מתוך האלבום שצפוי להוציא בקיץ הקרוב. גם שוחחנו עם מעריצה של אד שסיפרה לנו מה היא חושבת על שירו החדש.

עוד במדור המוזיקה של פרוגי:

לאחר שבשנת 2009 אד שבר את השיא של ג'ים מוריסון, האמן המועדף עליו, כאשר הופיע במשך שנה שלמה 312 הופעות לעומת 200 ההופעות של ג'ים בשנה, ולאחר שביצע את השיר "Everything Has Changed" בדואט משותף יחד עם הזמרת המתוקה טיילור סוויפט, שירן משחרר את שירו "Sing" שצפוי להצליח ובגדול. 

את השיר הזה הפיק לו פארל וויליאמס, אחד מהשמות הבולטים בהפקה ובמוזיקה העולמית בשנים האחרונות, ובהחלט מרגישים את זה בשיר החדש של אד, שמריח קצת הרבה R&B-פארל-רובין-ת'יק כזה, ומזכיר אותו גם בווקאל שבהחלט שונה מהרגיל אצל אד.

בשיחה שערכנו עם מעריצה של שירן היא גם סיפרה לנו כי "בניגוד לשירים הישנים שלו זה מרגיש שהשיר הזה יותר מסחרי, אבל זה מרגיש ככה רק כי שאר השירים שלו יותר עמוקים. אני חושבת שמי שלא שמע את השירים הישנים שלו לא יחשוב שהשיר הזה מסחרי, זה רק אם משווים את השיר הזה לקודמים לו. אבל בעיקרון ממש אהבתי את הקצב של השיר ואני חושבת שזה טוב שהוא מגוון כדי להגיע ליותר אנשים".

SO... לדעתנו השיר הוא שיר קצבי, פופי ומהנה מאוד. מה אתם חושבים?


קצת ת'יק?
תגובות