צרות בכוורת: מעריצות תובעות את ביונסה. צילום: צילום מסך מתוך אחד הסרטונים

צרות בכוורת: מעריצות תובעות את ביונסה

"נדרסנו על ידי הקהל הפרוע שלך", לא פחות ולא יותר, כך טוענות מעריצותיה (לשעבר?) של הדיווה. כמה הן דורשות פיצויים ומה בדיוק קרה לשתי הבחורות שטוענות שביונסה אשמה בפגיעה בהן?

ראקל קאסטלנוס וגבריאלה דווידסון הגישו תלונה נגד ביונסה בטענה שהן נדרסו על ידי הקהל ה"פרוע" של הזמרת בזמן הופעתה בשיקאגו בדצמבר האחרון.

עוד במדור המוזיקה של פרוגי:

השתיים טוענות כי הן קנו כרטיסים רגילים למסע ההופעות של הדיווה, כשזה הגיע לשיקאגו, והגיעו 'מוקדם מהרגיל' כדי שיוכלו להגיע כמה שיותר קרוב אל הבמה. הן חיכו בקדמת התור, אך ברגע שהדלתות נפתחו, הן לכאורה נדרסו על ידי הקהל שנהר פנימה.

לפי התביעה, שתי הבנות 'נדרסו על ידי ההמון ונחבטו באדמה' והושארו כך חסרות הכרה עם עצמות שבורות ועוד פציעות ברחבי הגוף. השתיים נלקחו לבית חולים סמוך ולא זכו לראות את המופע של הדיווה, ולכן הן תובעות בסכום של שש ספרות בהאשמה של רשלנות גם את המקום, גם את הלייבל של ביונסה, "Live Nation", וגם את ביונסה עצמה. הסכום המלא אמנם לא פורסם אך ידוע כי הוא אכן עומד על שש ספרות לכל היותר.

מקורביה של ביונסה טרם הגיבו לפרשה הזו ברחבי העולם וגם בעת פרסום הכתבה הזו, אך אני משער שהתגובה של ביונסה תהיה כמו משהו בסגנון הזה:

צילום: טאמבלר/iamaserver
צילום: טאמבלר/iamaserver

תגיות
תגובות