עומר אדם משגע את העולם בפרוייקט חדש. אבי בן זקן

עומר אדם משגע את העולם בפרוייקט חדש

אמנם העולם לא באמת השתגע (למרות הקורונה), אבל השיר החדש של עומר אדם בהחלט משגע! קבלו את הפרוייקט המוזיקלי החדש במוזיקה הישראלית עם השיר הראשון, בכיכובו של עומר אדם - "השתגע העולם"

שעות ספורות לאחר שכיכב לנו שעה בפריים טיים אמש (א') בקשת וביצע את שלל להיטיו - הבוקר (ב') מוציא עומר אדם, אחד מהזמרים האהובים ביותר במדינת ישראל שיר חדש. הסינגל הוא כחלק מהפרוייקט "המחברת של אליה" - פרויקט של מוזיקה אוטנטית בה מספר אליה רוסיליו, אשר כתב להיטים גדולים ומצליחים ביותר לאמנים רבים - את סיפור חייו דרך השקפת העולם הייחודית שלו.

עוד בערוץ המוזיקה של פרוגי: 

השיר שם זרקור אמיתי על ההבדלים בין עיקר לטפל בחיים, וגם מפנה את תשומת הלב לחיים שמעסיקים את החברה שלנו. בנוסף, הוא מתכתב עם מה שקורה היום, ומזדהה עם המצב המאוד מורכב שאנו חשים כיום בטקסט שהחיבור בינו לבין עומר אדם היה מיידי. כמו כן, אל הסינגל מצורף קליפ המשתף קטעים מעבודתם של אדם ורוסיליו המראים את הקשר היחודי שלהם שנבנה במהלך יצירת השיר והפרוייקט.

בפרוייקט "המחברת של אליה" יארח רוסיליו זמרים שונים מכל קשת הסגנונות ובינהם עדן בן זקן, אייל גולן, שירי מימון, מירי מסיקה, ליאור נרקיס, רמי קלינשטיין, רותם כהן ועוד.

אנחנו מאוד אהבנו את השיר החדש של אדם ואפשר לומר שכמו תמיד, הוא מצליח לכבוש את כולנו ולהיכנס לפלייליסטים שלנו פעם אחר פעם. מעבר לכך שקולו הייחודי של אדם מדהים ומצמרר, מילות השיר אותם כתב רוסיליו מדהימות ובעלות משמעות עמוקה, וזה בעיננו המתכון המושלם לשיר מצליח ואהוב. אנחנו כבר מחכים בקוצר רוח לשמוע עוד חומרים מהפרוייקט!

תגובות