מיליון דולר? נועה קירל חתמה בחברת הקלטות בינלאומית. ענת מוסברג

מיליון דולר? נועה קירל חתמה בחברת הקלטות בינלאומית

נועה קירל בדרך לקריירה בינלאומית. הבוקר (ד') נודע כי כוכבת הפופ המקומית חתמה על חוזה עם חברת תקליטים ענקית מעבר לים בה מיוצגים בין היתר: סיה, אד שירן, ברונו מארס ועוד

בקרוב תרוויח מיליון דולר? מנהליה של נועה קירל שחררו הבוקר (ד') הודעה נרגשת במיוחד על חתימתה של הכוכבת בחוזה הקלטות ענק באחת מחברות התקליטים הגדולה באמריקה - "אטלנטיק רקורדס", ובכך היא מתחילה רשמית את דרכה מעבר לים.

עוד בערוץ המוזיקה של פרוגי:

כשהיא בת 19 בלבד, קירל עושה היסטוריה וחתמה על חוזה למספר שנים ועם תקציב, באופן אירוני, של מיליוני דולרים, בחברת התקליטים המייצגת את השמות הגדולים בעולם וביניהם: אד שירן, ברונו מארס, קארדי בי, DJ דיוויד גואטה, להקת קולדפליי, סיה, וויז קליפה, ליזו, קלין בנדיט ונוספים.

 

 

אנשיה של קירל מסרו כי מדובר בהסכם רחב ומקיף ביותר שנחתם אי פעם מול אומן ישראלי. כבר במהלך השנה הקרובה תעבוד קירל על חומרים באנגלית ותצלם קליפים שיופצו בהמשך על ידי "אטלנטיק רקורדס" בכל רחבי העולם. העסקה המדוברת התבשלה במשך שנתיים עד לחתימה בתחילת שנת 2020 והיא כוללת בתוכה מערך ניהולי, יחצ"ני, שיווקי, אסטרטגי, אומנותי, הפקתי המוערך כאמור, במיליוני דולרים. 

 

רק בשנה האחרונה גם בן הזוג מרגי, הצטרף לחברת התקליטים הבינלאומית בה חתמו סטטיק ובן אל תבורי - אך שם מדובר בחברה אחרת - של חיים סבן.

לקירל יש כבר שני סינגלים מצליחים באנגלית, "Drum" ו-"SLT" - אותם שחררה כשהייתה הפרנזטורית של "רנואר". קירל נחשבת לכוכבת הנוער המובילה בישראל, כל שיר שלה הופך ללהיט מטורף, כשאת האחרון מביניהם שחררה רק אתמול ("מיליון דולר") והיא זוכה שוב ושוב בתארים שונים בעולם המוזיקה. אצלנו בפרוגי היא קטפה במשך שנתיים ברציפות את פרס "זמרת השנה" ובשנה האחרונה קיבלה את תואר "שיר השנה" על הלהיט "פאוץ'" בטקס "נבחרי השנה 2019".

בטקס נבחרי השנה 2019
בטקס נבחרי השנה 2019 © אופיר יצחק

הכוכבת האהובה לא נחה לרגע, בהפסקת הפרסומות ניתן לראות אותה לא מעט בתקופה האחרונה, היא מככבת כבר במשך חמש עונות בסדרה המבוססת עליה - "כפולה", היא הכוכבת הראשית של הפסטיגלים האחרונים, ייצגה אותנו בטקסי ה-EMA של MTV והייתה לשופטת הצעירה ביותר בעולם ב-"גוט טאלנט".

 
תגיות
תגובות