אוריאל שי מוציא מחדש את השיר שכתב לדורין אעידן. צילום: שרון רביבו

אוריאל שי מוציא מחדש את השיר שכתב לדורין אעידן

אחד מהזמרים המוכשרים ביותר, אוריאל שי, חוזר עם הסינגל הראשון, "דרכך החדשה", אותו כתב והלחין על מישהי שכולנו מכירים. בעקבות התגובות הרבות על השיר, הוא החליט להוציא אותו שוב

לפני ארבעה חודשים יצא אחד השירים היותר טובים, "דרכך החדשה". לשיר יש את כל הנתוניים כדי להפוך לאחד הלהיטים הגדולים במדינה ובגלל זה אוריאל שי לא מוותר עליו כל כך בקלות ומוציא אותו בשני לרדיו. את השיר כתב אוריאל על בת זוגו לשעבר, דורין אעידן, לאחר הפרידה הלא קלה שהייתה להם. הם היו יחד שנתיים, הכל נגמר והיא יצאה לדרך חדשה. 

עוד במדור המוזיקה של פרוגי:

זו לא הפעם הראשונה שאוריאל מנסה לפרוץ, ראינו אותו בכוכב נולד 2, ואחר כך כיכב בלהקה צבאית וגם ניסה להקליט אלבום שככל הנראה לא היה לטעמו והחליט לגנוז אותו. עכשיו הוא חזר כדי להשאר והוא בטוח שאת האלבום שבדרך הוא לא ייגנוז. את זה הוא אמר לנו בריאיון המלא, "אני בטוח שהפעם זה לא יקרה. הדרך היא שונה, האנרגיות שונות, אני מאוד שלם עם השירים החדשים מאשר מבפעם הקודמת, ועכשיו אני מרגיש שאני מוכן בהרבה יותר מהפעם הקודמת".

לפני חודשיים הוא הוציא את השיר "בארכה", שיר המשלב את השפה המרוקאית עם העברית. את החלק המרוקאי הוא שר בצורה מושלמת, כאילו זו שפתו השנייה. כעת, הוא ממשיך לעבוד במרץ על האלבום הראשון עם המפיק האגדי, יעקב למאי, בהצלחה. בנוסף לאירועים הפרטיים שבם הוא משמח אנשים כל פעם מחדש, הוא יופיע בחול העמוד בבמה המרכזית של פארק המים נחשונית, לצד עומר אדם ומשה פרץ.

אוריאל סיפר על ההוצאה המחודשת של הסינגל: "כרגע אני עובד עם יחצנית חדשה, לא אותה יחצנית שעבדתי איתה בזמנו ואנחנו מאוד מאמינים בשיר וביכולות שלו להפוך ללהיט גדול ולכן החלטנו להוציא אותו מחדש לקראת השיר השלישי שיוצא ישר אחרי פסח".

לסיום... אני מאוד מאמין באוריאל, בכישרון כתיבה, הלחנה והשירה המופלאה שלו ומאחל לו המון בהצלחה. מה אתם חושבים על השיר?

תגובות