כוכבת: הכלבה עם הראסטות שמשגעת את הרשת. צילום מסך מאינסטגרם komondorhanga@

כוכבת: הכלבה עם הראסטות שמשגעת את הרשת

האנגה הכלבה ממיסה את לבבות הגולשים והפכה לכוכבת רשת בזכות הפרווה המיוחדת שלה, שלמעשה היא לא כל כך פרווה אלא ראסטות. מעניין אם היא הייתה בהודו. לתמונות מתוקות - המשיכו לכתבה!

ג'יטאריה ברטסקן מליטא חלמה תמיד לאמץ כלב מסוג קומונדור או באנגלית Mop Dog ("כלב מגב" בתרגום חופשי). כשהיא הייתה קטנה, היא קיבלה גלויה עם תמונה של כלב קומנדור והתאהבה. האמת? אנחנו לגמרי מבינים אותה, מדובר באחד מגזעי הכלבים היותר מתוקים שיש, מה גם שנראה שמאוד כיף לחבק אותו. כיום, היא הבעלים הגאים של  האנגה - אחת משני כלבי הקומונדור בכל ליטא. אבל זה לא הכל, כי האנגה גם כובשת את הרשת בזכות סרטון אחד מתוק במיוחד.

עוד בערוץ המגזין של פרוגי:

הדבר הראשון שאנשים שמים לב כשהם רואים את האנגה הוא הפרווה המיוחדת שלה. רק לקומץ קטן של גזעי כלבים יש ראסטות טבעיות ולא פרווה רגילה, והקומונדור הוא אחד מהם. הראסטות והמתיקות של האנגה הפכו אותה דיי מהר לכוכבת רשת שסוחפת לייקים, תגובות ובעיקר קריאות "אווווו". 

האנגה הפכה לסצנה ברשת בעקבות הסרטון בו רואים אותה שוחה, שזכה ל-19 מיליון צפיות. הכלבה מקבלת כל כך הרבה אהבה ותשומת לב עד שהבעלים שלה נאלצים לצאת לסידורים רק בשעות הערב כי ההמולה והאנשים סביבה גורמים לכלבה המתוקה להיות במתח.

 

 

תגובות