לא נגמר: אפליקציית ה-WhatsApp חווה תקלה. צילום: שני ששון

לא נגמר: אפליקציית ה-WhatsApp חווה תקלה

WhatsApp, אחת האפליקציות הכי נפוצות בקרב משתמשי הסמארטפון, לאחר כמה חודשים מההצעה מפייסבוק חווה עוד בעיות. היום (א') בשעות הערב, האפליקציה הפסיקה לתפקד עבור משתמשים רבים בעולם לסרוגין

WhatsApp, אחת האפליקציות הכי נפוצות בקרב משתמשי הסמארטפון, כבר הספיקה ליהנות מההצעה מפייסבוק בסך 16 מיליארד דולרים. היום (א') בשעות הערב, האפליקציה הפסיקה לתפקד עבור משתמשים רבים בעולם לסרוגין. האפליקציה חזרה רק לחלק מהמשתמשים לאחר כמה שעות של אי סדר ואי פעילות.

עוד במדור הדיגיטל של פרוגי:

אם נכנסתם ל-WhatsApp וראיתם שאתם לא מסוגלים לכתוב הודעות לאחרים ולא מקבלים שום הודעה מאף אחד, שהצ'אט לא נטען לכם, תדעו שזה לא רק אצלכם. השימוש באפליקציה הפך ללא סביר. הסיבה? לא ידועה כרגע.

כזכור, רק לפני חודש דיווחנו לכם על תקלה דומה שחוותה אפליקציית הווטסאפ בשירותיה, אז זה קרה בחודש אפריל האחרון. במהלך התקלה גם אז המשתמשים לא יכלו לקבל או לשלוח הודעות, גם אז הסיבה הייתה לא ידועה. בחודש פברואר חוותה האפליקציה קריסה בעקבות הרכישה של פייסבוק, כפי שאנחנו זוכרים. מאז הספקנו ללמד אתכם את תורת הווטסאפ, להכיר לכם את הסטטוסים הטובים שיש בווטסאפ וכל מה שקרה בכלל.

ואולי לא?
ואולי לא? © מהאתר הרשמי של החברה

השאלה המתבקשת היא: למה זה ממשיך לקרות בתדירות שכזאת? כתבנו עילי מילשטיין ישר מעלה את ההשערה המתבקשת; "זה חייב להיות העברת שרתים עוד מאז הרכישה של פייסבוק. זה כבר קורה לא מעט פעמים, אין מצב שזה סתם קריסה שבאה משום מקום".

בנוסף, הוא מוסיף וחושב על עוד השערה מלאת שגעון. יכול להיות כי "היה עומס מידע כזה או אחר מה שגרם לקריסה או תקלה לפחות באפליקציה. אל תשללו שיש סיכוי שמדובר על עומס מידע מכוון בשביל להפיל את האפליקציה המובילה בתחום".

SO - מה דעתכם? ספרו לנו!

תגובות