מסע בזמן: הסרטים הטובים ביותר מהאייטיז. באדיבות yes

מסע בזמן: הסרטים הטובים ביותר מהאייטיז

כולנו חשבנו פעם על האפשרות של מסע בזמן, ואולי חלקנו חלמנו לנסות את זה מידי פעם, אבל עד אז - הכנו לכם מסע בזמן בעולם הקולנוע. משנות השישים הזוהרות ועד לעשור שרק חתמנו בשנת 2020, אלו הסרטים מאז ועד היום לנסוע איתם בזמן

שנות השמונים היו אחד העשורים הצבעוניים והקופצניים שנראו בתקופות האחרונות - ויחד איתן הגיעו גם שלל של סרטים שלא נשכחו עד היום. מ-"מועדון ארוחת הבוקר" ועד "בחזרה לעתיד" - אלו הסרטים שהכי מומלץ לצפות בהם מהאייטיז.

עוד בערוץ הבידור של פרוגי:

מועדון ארוחת הבוקר

איו ספק שהסרט "מועדון ארוחת הבוקר" הוא אחד מהסרטים האייקונים ביותר שיש (ובואו לא נתחיל לדבר על הפסקול שלו). הסרט מתרכז בחבורת נערים שונים בתכלית אחד מהשני, שנשלחים לריתוק בעקבות התנהגותם בבית הספר. במהלך הריתוק אנחנו רואים את הנערים נפתחים, מתחברים ועושים הרבה בלגן - מה שהופך את הסרט הזה לסרט הנעורים האולטימטיבי, שרלוונטי עד היום, אז למה אתם מחכים?

 

הנסיכה הקסומה

הקלאסיקה שלא נמאסת אף פעם (וכנראה גם לא תימאס לעולם), "הנסיכה הקסומה" הוא בהחלט סרט חובה לכל אחד. שמעתם פעם על סרט שיש בו גם אקשן, גם דרמה, גם הומור קורע, סיפור מהאגדות, ורומנטיקה משגעת? כי בסרט הזה יש את כולם! גם אם ראיתם אותו בערך מיליון פעמים כמונו, וגם אם לא צפיתם בו בכלל - "הנסיכה הקסומה" לא ייצא לכם מהראש כל כך בקלות (וזה במובן הכי טוב).

 

בחזרה לעתיד 

הגענו לאבן הפנינה הנוצצת של שנות השמונים, סרט הקאלט המצליח והבלתי נשכח "בחזרה לעתיד". כשמו כן הוא, העלילה מתרכזת בנער צעיר ש"חוזר" לעתיד ונוסע בזמן יחד עם חברו הטוב הפרופסור, במכונית שלא מהעולם הזה (או אולי לא מהזמן הזה). לסרט יצאו עוד שני סרטי המשך שגם זכו להצלחה מסחררת. הכי אייטיז!

מכסחי השדים

אז למי תתקשרו? כולנו מכירים אותם! "מכסחי השדים" הוא סרט שלא קל לשכוח, וסוחף את הקהל עד היום. הסרט מספר על חבורה של לוכדי, או מכסחי, שדים אי שם בשנות השמונים. במהלך הסרט הם נלחמים בכמה מהשדים המפחידים (והמגניבים) ביותר שנראו, וכל זה בהומור מטורף וקורע מצחוק.

 

ביג

אנחנו מתקרבים לסוף הרשימה שלנו, והגענו לעוד סרט אייקוני ובלתי נשכח מבית העשור של שנות השמונים. "ביג" מספר על ילד שרק רוצה להתבגר, ויום אחד מגיעה ההזדמנות שחיכה לה. ביריד הוא רואה משחק מזלות מוזר, שנועד להגשמת משאלות, ואכן הילד מבקש להפוך להיות גדול (ביג) ולהתבגר. אבל לא הכל הולך בדיוק כמתוכנן, והוא הופך להיות אדם מבוגר, בהחלט יותר ממה שהתכוון, והכל מסתבך. 

 

ביטלג'וס

נסגור את הרשימה האייקונית הזו עם הסרט "ביטלג'וס" שאולי מוכר לחלקכם בזכות השיר המפורסם מהמחזמר. הסרט עצמו מספר על יצור מפחיד ומציק שידוע כ-"מגרש חיים" (כאילו, כמו מגרש שדים, אבל הפוך). לאחר שזוג צעיר נקלע לתאונת דרכים מצערת והופך לרוחות רפאים, מגיעה לביתם משפחה שהם לא אוהבים, ומיד מחפשים איך יגרשו אותם משם (ופה נכנס ביטלג'וס). שלא תטעו, בסרט לא חסר הומור, אמנם אולי תקפצו בו בבהלה לא מעט פעמים - אבל הוא בהחלט כזה שאסור לכם לפספס. אז למה אתם מחכים?

 
תגובות