תובל שפיר ברשימת נבחרי פרוגי?. כוכבי גאליס. צילום: רועי ברקוביץ'

תובל שפיר ברשימת נבחרי פרוגי?

גאליס או אליפים? תובל שפיר או דניאל מורשת? התאומות חלפון או דורון תשובה? משה פרץ או אייל גולן? כתבי פרוגי בוחרים את נבחרי השנה שלהם בפרויקט מיוחד

רגע לפני ארוחת ערב החג אנו גאים להציג לפניכם את נבחרי שנת תשע"ג של כתבי פרוגי. כתבי פרוגי בוחרים את כוכבי השנה שלהם, הסדרות, הפאדיחות והשירים הכי הכי. אז מי נכנס לרשימה המכובדת?

זמר השנה//משה פרץ

הוא כבש אותנו בשנים האחרונות והוא הולך לכבוש אותנו גם אחרי החגים כשיעלה לכס השיפוט של ה"אקס פקטור", אנחנו מדברים כמובן על הזמר משה פרץ שקוטף את התואר הנחשק של זמר השנה, ומגיע לו כמובן גם פרגון על החתונה המתוקשרת שהתקיימה לפני חודשיים

זמרת השנה//יובל דיין
אחרי שנה עמוסה בסינגלים ועבודה נמרצת על אלבום הבכורה, אנחנו מעניקים לזמרת יובל דיין את תואר זמרת השנה לשנת תשע"ג של כתבי פרוגי. דיין נכנסה אל חיינו בעונה הראשונה של "דה וויס" שממנה פרשה בשידור חי בחצי הגמר למרות שהרוב המרו עליה כזוכה. בכל מקרה, היה שווה את הפרישה בשביל עבודה נהדרת במוזיקה עם הסינגלים החדשים "עד שתחזור" ו/"לאסוף".

שחקן השנה//תובל שפיר
חלקכם יגידו שזה צפוי מידי אך עדיין הוא מרוויח את התואר בגדול בכל מקום אפשרי כשאחריו עדר שלם של מעריצים ובעיקר מעריצות. תובל שפיר הוא כמובן שחקן השנה.

תובל שפיר מספר לפרוגי על הקריירה לצד השירות הצבאי.
צילום: אור גפן, כתב: משה אבוטבול

שחקנית השנה//אגם רודברג
הקאמבק של השנה. היא נעדרה מהמסך שלנו הרבה זמן לטובת לימודי משחק רציניים אך כשהיא חזרה, קשה היה לפספס את הרגע. אגם רודברג עשתה לנו את השנה בתפקיד המורכב ב"פצועים בראש" וגם הספיקה לתרום מח עצם ולעשות מעשה טוב השנה.

אגם רודברג תורמת מח עצם.
אגם רודברג תורמת מח עצם.
צילום: אינסטגרם

הרכב השנה//מי נגד מי?
אחרי התלבטויות קשות החלטנו לתת את התואר לשני הרכבים מיוחדים שאהבנו במיוחד השנה. הראשונים הם "עילי בוטנר וילדי החוץ" שזכו השנה גם באלבום זהב.

וההרכב או יותר נכון צמד שני, הם "תירס סקסואל" שאומנם מופיעים כבר כמה שנים ואף התראיינו אצלנו בעבר אך החשיפה הגדולה שלהם הגיעה בעונת המפורסמים של "מה שקורה באילת" שם התאהבנו בהם חזק חזק ולא יכולנו להפסיק את פרץ הצחוק שיצא לנו מכל דבר שהם רק עשו.

בדרן השנה//שני כהן

אז השנה הצוות לא בחר בבדרן אלא בבדרנית, ככה זה כשיש לך אישיות כובשת ויכולות במה מדהימות. אנו מעניקים את התואר לשני כהן בכבוד רב על היותה מי שהיא, על החיקויים המופלאים ב"ארץ נהדרת" וגם כמזכירה של שוקה בפרסומות.

שיר השנה//השלושה

קרב מוחות נוסף נרשם והפעם הוא משולש. מסתבר שהיו הרבה שירים שכתבי המערכת שלנו אהבו השנה ועל כן החליטו להעניק את התואר ללהקת "סטארטאפ" על השיר "זה הזמן שלי עכשיו" שהיה גם שיר הנושא של "פרויקט הלהקה", לאושרי כהן על השיר "כפתורים" - הסינגל הראשון מהאלבום הראשון שלו וויובל דיין קוטפת תואר נוספת בזכות הסינגל "לאסוף".

פרוגי באירוע השקת להקת "סטרטאפ".
צילום: אור גפן, כתב: משה אבוטבול

הקומדיה של השנה//סברי מרנן
כמה שאנחנו אוהבים קומדיות, אחרי קרב איתן על הסדרות "עבודה ערבית" ו"סברי מרנן", בחרנו בסדרה "סברי מרנן" שלוקחת את התואר מאחר ואנחנו לא צריכים הומור יותר מידי מתוחכם או מתנשא בכדי להנות. הסדרה מתאימה לצפייה לכל המשפחה ומספקת את הסחורה ואת הרייטינג ועל כן היא הבחירה שלנו.

דרמת השנה//פצועים בראש
אנחנו אוהבים מתח, אקשן, דרמה ועלילה מעניינת ומרתקת. אומנם לא מדובר ב"עספור" אך בהחלט חנן סביון וגיא עמיר הצליחו שוב לכבוש אותנו ולרתק אותנו למסך הפעם עם "פצועים בראש" שזוכה בתואר דרמת השנה ומצליחה לעורר בנו את הרצון לעונה השניה.

תובל שפיר ואגם רודברג מסכמים את צילומי "פצועים בראש".
צילום: אור גפן, כתב: חיים בכר

סדרת הנוער והילדים של השנה//גאליס
יש לכם ספקות בכלל? ברור ש"גאליס" שהוכיחה השנה שהיא יכולה להמציא אינסוף עלילות מפתיעות ולהביא לכמות היסטריה מדהימה של מעריצים, זוכה בתואר הנחשק. כמו-כן כוכבי הסדרה העלו מחזמר מיוחד שמילא את נוקיה פעמיים וגם את קריית מוצקין. וכזכור, המפיקים כבר עובדים על סרט מיוחד לסדרה. אז עם ההצלחה גורפים פרסים ותארים וזה אחד מהם.

פרוגי מאחורי הקלעים של המופע.
צילום: אלון אלבכרי, כתב: להב מזור

כוכב הרשת של השנה//התאומות חלפון

בקרב צמוד מאוד עם החקיין דורון ביטון קיבלו את התואר לא אחר מאשר התאומות חלפון שהראו לנו את כוחה של ההצלחה שלהן. הן שיתפו השנה פעולה לליפסינגים מדהימים יחד עם מעיין ובתאל מ"המירוץ למיליון",ליהיא גרינר,אושרי כהן וסקאזי כמו-כן הן לא רק כיכבו ברשת אלא גם על מסך הטלויזיה שלנו כל החופש הגדול בתכנית "הבנים והבנות" ששודרה בערוץ הילדים. 

התאומות חלפון. הספיקו לככב גם בערוץ הילדים.
התאומות חלפון. הספיקו לככב גם בערוץ הילדים.
צילום: יוטיוב

מנחה השנה//יש לנו דאבל

שניים זה תמיד ביחד ובמקרה הזה אסור להפריד ביניהם. החיבור החל לפני חמש שנים ועד היום הוא מחזיק מעמד ומספק לנו רגעים משעשעים על המסך ואם לא הבנתם עדיין מדובר כמובן בארז טל ואסי עזר המעלפים.

צוות אתר פרוגי מאחל לכם שנה טובה ומוצלחת! נתראה במצעד של שנת תשע"ד.

תגובות