רגע לפני העלייה: "בת השוטר" תשודר בטין ניק ולא ב-KIDZ. רונן פדידה, באדיבות yes

רגע לפני העלייה: "בת השוטר" תשודר בטין ניק ולא ב-KIDZ

פרסום ראשון: פחות מחודש לפני עלייתה של סדרת הנוער החדשה, "בת השוטר", הוחלט כי לא תשודר בערוץ KIDZ, אלא בערוץ טין ניק ב-yes • הסיבה: לא רלוונטית לקהל הצעיר

בהמשך החודש תעלה לאוויר סדרת דרמת נוער חדשה ומדוברת במיוחד - "בת השוטר", בכיכובם של ליאנה עיון, עומר נודלמן, עוז זהבי ונוספים. אלא שברגע האחרון הוחלט להעביר את שידור הסדרה מערוץ KIDZ ב-yes, אל ערוץ טין ניק בחברת הלווין.

עוד בערוץ הבידור של פרוגי:

 
זה לא מובן מאליו שמחליטים להעביר שידוריה של סדרת נוער מקורית (שבמקרה הזה גם הופקה על ידי ערוץ KIDZ) לערוץ אחר. בפנינו נטען כי ההחלטה נבעה בשל גיל קהל היעד של הסדרה. "בת השוטר" מכוונת לנוער הבוגר יותר, ואילו ערוץ KIDZ מכוון לקהל קצת יותר צעיר בגיל. לאחר שההפקה והגורמים הרלוונטיים צפו בסדרה, הוחלט כי היא אכן מתאימה לשידור בערוץ המכוון נטו לנוער - ועל כן הוחלט להעביר את הסדרה לטין ניק ב-yes.
"בת השוטר" בהשראת הספר - "שם המשחק", עוקבת אחר דנה בת ה-17 (ליאנה עיון), נערה פרועה ובתם של זוג שוטרים, היא גם העדה היחידה לרצח שהתרחש בבית ספרה. כשהרוצח נמלט מהכלא היא נלקחת במסגרת "התכנית להגנת עדים" להסתתר בבית משפחה חרדית אדוקה. הנערה החילונית נאלצת להעמיד פני חרדית, אך נוכחותה בבית מטלטלת את עולמם של בני הנוער במשפחה. הכול משתנה בבת אחת כשדנה, בת השוטר, מבינה שמאחורי הרצח לו הייתה עדה, מסתתר הרבה יותר... ואף אחד מהסובבים אותה, הוא לא מי שהיא חשבה. 
זהבי ונולדמן. מכוכבי הסדרה
זהבי ונולדמן. מכוכבי הסדרה © אור גפן
מעבר להיותה סדרת מתח, "בת השוטר" היא הסדרה הראשונה בארץ שמפגישה בין העולם החרדי לעולם החילוני של בני הנוער בישראל. מצד אחד יש בה צעירים חילוניים מאוד, שחולמים, איך לא, להיות שחקנים מפורסמים, ומן העבר השני כאלו ששואפים ללמוד בישיבה ולהתחתן בגיל 18.
 מ-yes נמסר בתגובה: "לאחר צפייה בסדרה, הוחלט לשבצה בערוץ המיועד לנוער צעיר אשר תואם באופן מדויק את קהל היעד של הסדרה".
תגובות