טיפוח בימי קורונה: המדריך המלא למניקור ביתי. AdobeStock

טיפוח בימי קורונה: המדריך המלא למניקור ביתי

בימים אלה, כשנגזר על כולנו להישאר בבית ולהימנע מטיפולי יופי אצל אנשי המקצוע האהובים עלינו והגעגוע למניקוריסטית שלנו גדול מתמיד, אנחנו לא באמת צריכות לוותר על ציפורניים מסודרות ומטופחות

אין דבר יותר מאכזב מביטול תור לטיפול יופי - לא משנה אם מדובר בחידוש הלק, טיפול פנים או תספורת. הסגר מוציא מאיתנו לוקים טבעיים ונטולי איפור (היוש קיילי ג'נר!), אבל מדי פעם טיפול יופי קטן, אפילו אם הוא נעשה בבית, יכול לרומם את מצב הרוח. מאיה לזר, מנהלת הדרכה של אססי, הכינה עבורנו מדריך מלא לסידור ועיצוב הציפורניים.

עוד בערוץ האופנה של פרוגי:

 1. ניקיון וסידור

 2. לפני הכל,  יש להסיר שאריות לק ישן מהציפורניים בעזרת מסיר לק וצמר גפן. כשהציפורניים נקיות מלכלוך, שייפי אותן בעדינות עם פצירה לקבלת הצורה הרצויה והמועדפת עליך. ניתן לשייף אותן לצורה מרובעת או לעגל מעט את הפינות בשני הצדדים למראה טבעי. אפשר גם להמשיך ולשייף את הפינות לקבלת מראה מעוגל או לחדד את מרכז הציפורן למראה אליפסי ומוארך. בבחירת צורת הציפורניים, חשוב להתייחס לצורת הציפורן הטבעית, למבנה האצבעות ולאורך הציפורניים הקיימות.

  לפני שנמשיך למריחת הצבע, חשוב לשטוף את הידיים היטב במים וסבון משאריות השיוף.
  בהזדמנות זו, פנקי את כפות ידייך גם בפילינג ריחני שיסיר תאי עור מתים, ישאיר ריח נעים ויתרום לתחושת רעננות נעימה ממש כמו אצל המניקוריסטית.

 3. © AdobeStock
 4. בסיס

 5. כשציפורניים נקיות ויבשות, מרחי שכבה דקה ואחידה של לק בסיס. אל תוותרי על שכבת הבסיס, היא תתרום לעמידות הלק לאורך זמן ותמנע את הכתמת הציפורניים בפיגמנט של הלק מבלי להצהיב.

 6. צבע

 7. גוון בהיר יטשטש פגמים בציפורניים ובמריחה וגוונים נועזים כמו אדומים, כתומים וורודים ואפילו שחור ישדרגו כל לוק ויקפיצו אותו. ניתן כמובן גם לשלב בין הגוונים על ציפורניים שונות למראה מלא בסטייל. לאחר שבחרת את גוון הלק שלך, מרחי אותו על הציפורניים בשכבה אחידה. לגוון אינטנסיבי יותר, מרחי שתי  שכבות אחידות מלק הצבע שבחרת.

  טיפ: למריחה דקה ואחידה, הסירי שאריות לק עודפות מהמברשת, הניחי את המברשת על הציפורן בסמוך לעור ולחצי עליה מעט כלפי הציפורן כך ששערות המברשת יפרסו על גבי הציפורן כמו מניפה ומשחי את המברשת כלפי מטה. באופן כזה, המריחה תהיה אחידה ודקה במיוחד.

 8. © יחצ חו"ל
 9. טופ

 10. המתיני כחצי דקה לייבוש חלקי של שכבת הצבע ומרחי מעל שכבה דקיקה של טופ מייבש. בחרי בטופ בגימור ג'ל, כזה שאינו מצריך ייבוש במנורה אך כן מייצר מראה בעל גימור מבריק במיוחד כמו של לק ג'ל והוא בעל עמידות לאורך זמן.

 11. המתיני כמה דקות לייבוש מלא של הלק. הימנעי מלגעת בדברים על מנת לא להרוס את העבודה של המניקוריסטית הפרטית שלך.

 

 

תגובות