לגזור ולשמור: הטרנדים החמים לציפורניים ל-2021. AdobeStock

לגזור ולשמור: הטרנדים החמים לציפורניים ל-2021

שנה לועזית חדשה, זה זמן מעולה לבדוק את הטרנדים הבולטים והסוחפים של 2021. מגין "אל", מביא לנו את חמשת הטרנדים הכי חמים מתחום הציפורניים שהולכים לסחוף אותנו ב שנה החדשה

אנחנו כבר יותר משבוע בתוך השנה החדשה וזה הזמן לחגוג (בבית, כן? לא לשכוח שאנחנו עדיין בסגר), כי 2021 אמורה לסמל עבורנו שנה של הזדמנויות, אופטימיות ודברים טובים. אז קדימה, כולם וכולן לנפנף בידיים משמחה ואושר, ואם אתם כבר עושים זאת - שימו לב לציפורניים שלכם - האם הם מטופחות? צבועות? נקיות? אם עניתן על אחת מהתשובות האלו בשלילה, הכתבה הזאת היא למענכם

עוד בערוץ האופנה של פרוגי:

קבלו את רשימת הטרנדים הרשמית בתחופם הציפורניים לשנה החדשה, לפי מגזין האופה "ELLE". החל מצבעים מטאליים בגימור מאט ועד לציפורניים נטולות לק לגמרי - כל הטרנדים שיגרמו לכן להרגיש נוצצות והכל - בתקציב ראוי וסביר!

צבע מטאלי בגימור מאט

זה אולי אחד מהשילובים היותר מוצלחים שיש. הצבע המטאלי יכול להתפרש כחגיגי, מיוחד ומלא בסטייל אבל לא יומיומי. לרוב, הוא יישמר לאירועים חגיגיים יותר. גימור המאט מעניק למראה המטאלי גוון טיפה יותר רגוע ויומיומי ולכן השילוב הזה הוא מנצח מבחינתנו.

רוקנרול, בייבי! 

צבעים וקישוטים בהשראת עולם הרוקנרול, יכניסו המון סטייל אישי ומחוספס לציפורניים שלכן. בחרו קישוטי אבנים, דוגמאות וצבעים מתוך העולם המיוחד הזה. חשבו על עשן, אבנים שחורות ופרטים מטעלים-מתכתיים.

הפכים נמשכים!

טקסטורה, ניגודיות ושילוב צבעים - הם לגמרי חלק מטיפוח הציפורניים ובחירת הלק. שלבו בין צבעים מנוגדים על הציפורן עצמה או שלבו כמה צבעים ביחד, כך שכל ציפורן צבועה בצבע אחר. כלל חשוב באימוץ הטרנד הזה: להשתמש בהפכים. לא לקחת שני גוונים מאוד עזים או שני גוונים פסטליים וניטראליים. תמיד בחרו גוון אחד שקט וגוון אחד יותר רועש. 

מדבקות

במיוחד עכשיו, כשסלוני היופי והציפורניים סגורים בגלל הסגר, זה הזמן להשתמש במדבקות. דבקות יעזרו לכן להשיג תוצאה יפה, מדוייקת, איכותית וכזאת שנשמרת לאורך זמן וכל זה בקלות רבה! אתן יכולות לבחור לבד את הדוגמא ופשוט להתפרע עם המגוון.

הציפורן הטבעית

2021 שמה דגש על בריאות הציפורן, כך שנוכל לראות פחות דגש על לק ויותר שימת דגש על ציפורניים טבעיות ונקיות. מי שמאמצת את המראה הטבעי, לא אומר שהיא מזניחה את הציפורניים שלה. להפך - במראה הטבעי והנקי לא ניתן להסתתר מאחורי לק. הציפורן צריכה להיות נקייה ובריאה, יש להוריד את העור מסביב לציפורן (בצורה מקצועית) ולשמור על בריאות הציפורןם עצמה. טיפ שלנו: תמרחו שמן מיועד לציפורניים כדי לשמור עליהן.

 

תגובות