הקמפיין שלא תוכלו לשכוח: נלחמים באנורקסיה. צילום: שי ורקר

הקמפיין שלא תוכלו לשכוח: נלחמים באנורקסיה

הדוגמנית שיר אלמליח בקמפיין חדש למען המלחמה באנורקסיה, שיכול להציל את חייכן, וכן - יש גם סרטון. "הסיבה לכך שבחרתי לקחת חלק בקמפיין החשוב הזה הוא בגלל העובדה שיש הרבה מאוד ילדות שמושפעות מאמצעי התקשורת" מספרת שיר. אז האם באמת אנחנו משתמשים בפוטושופ או שאנחנו הכי יפים כשנוח לנו?

מחלת האנורקסיה גוברת משנה לשנה בקרב נשים ונערות צעירות. לא מעט קמפיינים עולים למניעת האנורקסיה וההרס העצמי בקרב נשים בישראל. בקמפיין הנוכחי נגד תופעת האנורקסיה בקרב נערות צעירות תוכלו לראות את הדוגמנית שיר אלמליח מככבת במשקל תקין, ללא פוטושופ ומעבירה מסר ש"אפשר להיראות טוב מבלי להרעיב את עצמך ובנוסף להיות קשובה לגופך ולהציב קווים אדומים".

עוד במדור התרבות של פרוגי:

אלמליח שמככבת בימים אלו בסדרה "מאמא ליגה" בערוץ 10, המתעדת את חייהן של נשות עולם הכדורגל, גוייסה לקמפיין חדש של עדי ברקן, סוכן הדוגמניות המפורסם שידוע בהתנגדותו לתופעת האנורקסיה, העולה וגוברת במיוחד בקרב הנערות הצעירות.


צפו.
צילום: שי ורקר

הדוגמנית לקחה חלק לאחרונה גם בפרוייקט "והדרת", למען האזרחים הותיקים בחברה הישראלית, וכיום כאמור לוקחת חלק בקמפיין החדש של ברקן שפורסם למניעת האנורקסיה. אלמליח, נענתה לבקשתו של ברקן סוכן הדוגמניות ולקחה חלק בצילומים שהתקיימו לא מזמן למען פרסום הקמפיין והרצתו, בו מופיע גם דייגו מראדונה בסרטון הקמפיין תחילה.

אלמליח פרסמה בדף הפייסבוק שלה את סרטון הקמפיין והסבירה את השתתפותה בקמפיין: "הסיבה לכך שבחרתי לקחת חלק בקמפיין החשוב הזה הוא בגלל העובדה שיש הרבה מאוד ילדות שמושפעות מאמצעי התקשורת. הן חושבות שהדמויות שהן רואות על המסך הן כמו במציאות".

בנוסף, ציינה אלמליח אודות המקצוע ופנתה אל אותם צעירות: "אני בתור דוגמנית אוהבת לאכול ולאכול טוב, אני מקפידה על פעילות ספורטיבית ותזונה נכונה. אפשר להראות טוב מבלי להרעיב את עצמך ובנוסף להיות קשובה לגופך ולהציב קווים אדומים בין להיות רזה ללהיות רזה מידי. להבין שמה שאתן רואות זה לא תמיד תואם את המציאות אחד לאחד", ומסכמת "שמחתי לקחת חלק בקמפיין המבורך הזה של עדי ברקן ולשמש דוגמה טובה בנושא".

כזכור, רק לאחרונה סיפרנו לכם הקמפיין החדש של חברת Aerie שכולו נעשה ללא התערבות בפוטושופ. זאת לאחר שהראינו לכם את הסרטון שמראה את ההבדלים בין השימוש בפוטושופ לבין השימוש בלעדיו. אז מה אתם חושבים?

תגובות