היום שלפני הקורונה: התכשיט היחיד שזנדאיה לא זזה בלעדיו. gettyimages_IL/Frazer Harrison

היום שלפני הקורונה: התכשיט היחיד שזנדאיה לא זזה בלעדיו

השחקנית האהובה שמועמדת כעת לפרס אמי על תפקידה בסדרת הנוער המצליחה "אופוריה", לא מתקשטת כלל בתכשיטים ונותנת לגנים המשובחים לעשות את שלהם, אך ישנו פריט אחד שהיא לא ויתרה עליו באף אירוע או צילומים. כל מה שניתן ללמוד מהרגלי האיפור-שיער-אקססוריז של הסלבס בסדרה כתבות שופעת נוסטלגיה

זנדאיה ידועה במראות השטיחים האדומים המיוחדים שלה שברגע שהם מצטלמים, ישר מופצים לכל רחבי הגלובוס. היא לא מפחדת להעז, לובשת פעם אחת חליפה מחויטת בצבע אפור ופעם אחרת שמלה חושפת בצבע אדום. וכשזה מגיע לשיער, היא בכלל לא דופקת חשבון לאף אחד ומשנה צורתו ממתולתל לחלק, מחום לאדום ומצמות לפזור. לכן זה בכלל לא משנה שבגזרת האקססוריז כל מה שיש עליה הוא זוג עגילים בודד.

עוד בערוץ האופנה של פרוגי:

כאמור, זנדאיה נמנעת מלענוד שרשראות, צמידים, טבעות (חוץ מפעמים רחוקות) וכל מה שביניהם ומסתפקת בעגילים, שונים בכל פעם אך כמעט תמיד משובצים ביהלומים. הם מוסיפים לה הרבה ודווקא המינימליזם הזה מדגיש את הברק שמתפרץ ממנה למרחקים.

אז אם גם אליכם תכשיטים פחות מדברים ובכל זאת אתם מעוניינים להתקשט בפריטים שיוסיפו לאאוטפיטים שלכם, אולי זוג עגילים, מכסף, זהב, או יהלומים הוא בדיוק מה שאתם צריכים.

 

 

 

תגובות