מבט מאוהב: איך לאפר את העיניים בורוד?. איפור: ירין שחף, צילום: בן לאון

מבט מאוהב: איך לאפר את העיניים בורוד?

יום האהבה העברי ורגע לפני שאנחנו יוצאים לדייט רומנטי עם בן או בת הזוג, הזדמנות להתאפר בצלליות במנעד גוונים של ורוד, שהפכו לטרנד נחשק במיוחד • אבל לפני שניפול למלכודת הוורודה, ירין שחף מסביר איך עושים את זה נכון!

ורוד על העפעפיים משולב אייליינר, מסקרה וריסים מלאכותיים יכולים להפוך כל מראה שגרתי למתוק סקסי ואדג'י. הגוון הרומנטי הזה הוא הכוכב הבלתי מעורער של העונה, ואף מקבל נוכחות מרשימה אצל הכוכבות גדולות בעולם. הצבע הוורדרד נמצא מאז ומתמיד על בשפתיים והלחיים, אלא שעכשיו הוא עולה שלה ומטפס אל העפעפיים.בין אם באבקה, בקרם, עם שימר או בגימור מט, הוורוד מעניק רכות, נשיות ועוצמה.

עוד בערוץ הסטייל של פרוגי:

© איפור: ירין שחף, צילום: גלעד תבל

הנועזות מוזמנות לקחת את הצללית הוורודה לאקסטרים: לצבוע את העפעף בשלמותו בגוון חזק ונוכח. ירין שחף, מורה ומנהל בית הספר למקצועות היופי, מחבב את מגמה, ובאותה נשימה, גם מזהיר איך לא ליפול אל המלכודת הוורדרדה. נערות רבות אוהבות וורוד, מנגד חוששות להפוך לבובות ברבי. מילת המפתח היא: המינון.

"ניתן להדגיש את גלגל העין במקסימום פיגמנט, שיתבהר בהדרגה כיוון לגבות. סיומת זוויתית של הצללית לכיוון הרכות, יכולה לשמש מראה מתוחכם. הרעיון הוא ליצור ’נקודת מיקוד’ בפנים, ומשם תנועה זורמת של הסומק לכיוון הרכות. הוורוד יוצר מראה דרמטי ואלגנטי כאחד”.

© איפור: ירין שחף, צילום: תבל גלעד

וורוד למי ומתי?

הוורוד במיוחד נועד לאלה, שאוהבות אמירה במראה החיצוני. הוורודים פחות מתאימים לשעות היום, לעומתם, בבילוי ערב או מסיבה, הם יכולים ליצור עניין ומצב רוח מאוהב.

© איפור: ירין שחף, צילום: סטודיו ירין שחף

מה ללבוש ואיך להתאים?

אקססוריז וורודים – תכשיטים, חגורה או תיק - יכולים להוות תוספת הרמונית חביבה.ביגוד בגוונים של שחור או לבן, יתאימו במיוחד או להמשיך את המגמה ולהתהדר בג'קט ורוד. 

© איפור: ירין שחף, צילום: בן לאון

המלכודת הוורודה

קל מאוד ליפול למלכודת המתקתקה, בשימוש לא נכון ניתן ליצור מהומה על העפעף. אין לערבב את הוורוד עם גוונים נוספים. והכי חשוב; איזון! זוהי מילת המפתח. כאשר העין מאופרת באופן דומיננטי, השפתיים, חייבות להיות רגועות יותר. לעומתם, המסקרה והאייליינר הכרחיים, כדי לתת קונטור ולהשלים את המראה הכללי.

© איפור: ירין שחף, צילום: גלעד תבל
תגובות