אור דניאל, נטלי דדון ואליאנה תדהר משקרות באינסטגרם. צילום: ענת מוסברג

אור דניאל, נטלי דדון ואליאנה תדהר משקרות באינסטגרם

כולן יפות, כולן חכמות אבל גם כולן עושות את זה, לא מדובר בפוטושופ מקצועי של צילומים, סלב ובנות לוקחות את התמונות שהן מעלות לרשת ומשנות את גופם. איך תזהו אותן? המדריך

רווח רזון

כולנו רוצות להיות רזות מאוד, אין מה לעשות. אחד הדברים שהכי מאפיינים רזון זה הרווח בין שתי הרגליים. כדי ליצור את הרווח הזה פשוט עוברים בקו אחד בין שתי הרגליים עם "הצבע" שישתלב עם הרקע, או שמשתמשים באפלקציות מיוחדות כדי "למשוך" את הרגליים אחת מהשנייה.

איך תזהו את זה?

בדרך כלל ברגל אנושית יש בין שני הרגליים קודם כל יש מין גבעה קטנה ואז הרגל מתקטנת, אם אין את זה, התמונה מלוטשת. בנוסף אם זה נמצא על רקע שהוא לא ניטרלי כמו דשא או רצפה או איזשהו ארון מאחורה, שימו לב שהרקע בדרך כלל משתנה.

© צילום מסך מהטאמבלר

עוד במדור סטייל ואופנה של פרוגי:

מותן צר

מותן צר זה מראה על גוף מושלם ומבליט את הגוף הנשי שלך. כדי ליצור את המותן הצר משתמשים באפלקציות ש"אוספות" את הגוף למרכז וכך נוצר גוף בצורת שעון חול.

איך תזהו את זה?

כאשר "אוספים" את הגוף כלפי פנימה, לא רק צדדי הגוף זזים גם הרקע בצדדים זז ויוצר מין "גלים" ברקע. וכמובן אם את סלב מאוד מפורסמת את צריכה לדעת, שאם את עושה פוטושופ למותן שלך כאשר את לובשת אותו בגד שהפפראצי מחכים לך בחוץ, אפשר להשוות בין שתי התמונות ולראות את השוני הברור מאליו.

© צילום מסך מהאינסטגרם
© צילום מסך מהאינסטגרם

איבר מוזר

לפעמים רוצים רק טיפה ל"סדר" את צורת הגוף, תמיד יש איזה משהו קטן שמפריע אז מורידים מצורת הגוף על ידי כך שמעתיקים את הרקע וכך משנים את הגוף.

איך תזהו את זה?

אין מה לעשות הגוף שלנו הוא דבר פרופורציונלי אז אם למשל הרגל נראת קטנה מידי יחסית או עקומה ביחסית לגוף, כנראה התמונה עברה ליטוש.

© צילום מסך מהאינסטגרם

תחת קרדשיאן

תחת גדול לעומת המותן ושאר הגוף זה יפה ומושך. כל הבנות רוצות לקבל את התחת המושלם, בשביל זה הן צריכות להגדיל או להקטין את אזור התחת, ובעצם לעשות את הפעולה ההפוכה מהמותן הצר.

איך תזהו את זה?

לרוב הבנות אין תחת גדול ובולט, זה משהו שנדיר למצוא, אלא כמובן אם עשית ניתוח מיוחד. בדרך כלל הקיר בצדדים משתנה בעקבות ההרחבה אז שימו לב טוב לצורת הקיר. עוד אופצייה זה שמרזים את הרגליים וכך נוצר תחת יותר גדול, אז צריך לשים לב גם לאזור הרגליים.

© צילום מסך מהאינסטגרם
© צילום מסך מהאינסטגרם

     • מבר רפאלי ועד דנה פרידר: איך הסלבס מתלבשות?

את האמתית

אם את סלב, אז כנראה יש לך תמונות מצילומים, קטלוגים ושערים. כל תמונה שצולמה מקצועי צוות שלם של איפור, שיער וסטיילינג הכין את הסלב המסיומת לצילומים ולאחר מכן יושב בן אדם האחראי ללטש את התמונה בפוטושופ כדי שלא יראו שום פגם.

איך תזהו את זה?

זה די ברור לראות אילו תמונה הגיעה מצילומים מקצועים. אם התמונה באיכות מעולה, ברקע לא שיגרתי או פשוט הסלב מלאה באיפור שלא רגילים לראות באופן יומי, התמונה עברה בוודאות ליטוש. אם כל האינסטגרם מלא תמונות כאלה, סימן שהסלב לא גלויה עם המעריצים והגולשים. 

© צילום מסך מהאינסטגרם

יד מחוטבת

לכולנו לפעמים יוצאת היד בתמונה בפוזה שאנחנו לא אוהבים במיוחד אם אנחנו לא עוסקים בספורט יש לנו עודף עור המכונה "מדלדל". גם אותו אפשר להסתיר על ידי הקטנה של היד או על ידי העתקה של הרקע.

איך תזהו את זה?

כמו בכל הפעמים הקודמת כאשר אנחנו משנים משהו בגוף, גם הרקע משתנה ושוב שימו לב טוב לרקע המקום.

© צילום מסך מהאינסטגרם

     • סינוורו אותנו: הסלב הלוהטים עם משקפי שמש

בטן שטוחה

לפעמים יוצאת הבטן החוצה אפילו אם את ממש רזה, בדיוק אכלת ארוחה ונהיה לך כרס קטנה. אבל מסתירים את זה, כי את רוצה שתיצור האשלייה שיש לך את הבטן הכי שטוחה שיש ושוב כמו בפעמים הקודמות את "אוספת" את הבטן פנימה או שמעתיקה את הרקע.

איך תזהו את זה?

כמו בפעמים הקודמות הרקע משתנה וצריך לשים לב לזה אבל בנוסף מכיון שמקור האור בדרך כלל מגיע מקום אחד נוצר צל ואם את מעתיקה את הרקע, הצל נעלם.

© צילום מסך מהאינסטגרם
© צילום מסך מהאינסטגרם
תגובות