גאווה ישראלית: המפיקים הישראלים מעומדים לפרס VMA. צילום מסך מיוטיוב

גאווה ישראלית: המפיקים הישראלים מעומדים לפרס VMA

מי מאיתנו לא מכיר את השיר "Up&Up" של להקת קולדפליי המלווה בקליפ אותו ביימו שני ישראלים? כעת הם מועמדים לטקס פרסי VMA בMTV, ויש סיכוי גדול שגם ינצחו בו, כל הפרטים בכתבה

לפני כחודשיים וחצי הוציאה לאור להקת קולדפליי את השיר המצליח "Up&Up" .השיר מלווה בקליפ שעוסק בסוג של מציאות וחלום שמשתלבים יחדיו והופכים לאחד. ניתן לראות למשל, מישהו ישן על כרית לבנה, ועל הכרית גולשים גולשי סקי, אף על פי שזו כרית בלבד. השיר והקליפ זכו להצלחה רבה, ומעל 62 מליון צפיות ביוטיוב.

עוד בערוץ המוזיקה של פרוגי:

את הקליפ לשיר יצרו בשיתוף וניה היימן וגל מוג'ה , שני ישראלים, שזכו להצלחה רבה. חוץ מהקליפ ללהקת קולדפליי, וניה היימן ביים פרסומות לחברות כמו אמריקן אקספרס ופפסי, וכמו כן ביים קליפים לזמרים שונים כמו, בוב דילןאסף אבידן ועוד. גל מוג'ה אף ביים קליפ לזמרת הישראלית אסתר רדא.

 

VMA הוא טקס פרסי הווידיאו קליפים של MTV שמתקיים מדי שנה ,כבר 32 שנים. מדובר בטקס מכובד ומדובר בכל רחבי העולם שזכייה בו יכולה להביא גאווה ענקית לשני המפיקים ולישראל באופן כללי. אמנם בטקס זה ישנן קטגוריות שונות לפרסים, אך וניה וגל מועמדים לפרס בימוי הטוב ביותר לקליפ, אנחנו נאחל להם המון בהצלחה!

תגובות