Fun Fact: העובדות שלא ידעתם על שון מנדס. צילום מסך מיוטיוב

Fun Fact: העובדות שלא ידעתם על שון מנדס

חושבים שאתם יודעים הכול על הזמרים המובילים בתעשיית המוזיקה? זוהי בדיוק הפינה בשבילכם! בכול שבוע נביא לכם חמש עובדות מפתיעות על אמן מוכר אחר בעולם המוזיקה. והשבוע שון מנדס

שון מנדס כבש את ליבנו ברגע הראשון ששמענו אותו, בחמש השנים האחרונות מנדס הפך מנער לא מוכר שמעלה קאברים ליוטיוב לזמר מצליח עם סיבובי הופעות ושירים שכובשים את כל המצעדים הנחשבים ביותר. היום אספנו לכם חמש עובדות שלא ידעתם עליו.

עוד בערוץ המוזיקה של פרוגי:

זה בדם שלו 

השיר "In My Blood" של שון מנדס הוא יותר מסתם שיר . בשיר הזה מנדס חשף את ההתמודדות שלו עם חרדות ,"לפעמים זה נמשך שעתיים ,לפעמים יום ולפעמים חמש דקות" הוא העיד ."הנקודה היא שלא משנה כמה זמן החרדה נמשכת, אתה יכול לצאת ממנה חזק יותר , אתה יכול לצאת ממנה תמיד ". זו הפעם הראשונה שבה הזמר שיתף את הצד האישי הזה בו ואנחנו שמחים שהוא עשה את זה כי השיר מחזק אלפי בני נוער ברגעים קשים.

 

אד שירן ,שון מאחוריך

לא פעם ולא פעמיים מנדס הצהיר כי מקור ההשראה הכי גדול שלו הוא הסמר המצליח אד שירן. כבר בתחילת הקריירה שלו הוא ספג ממנו המון השראה. כידוע בתחילת הקריירה של מנדס הוא ביצע קאברים ביוטיוב ומאוחר יותר באפליקצית "Vine", ואחד ממקורות ההשראה שלו היה שירן שהביא לו השראה בכך שגם הוא באותה תקופה העלה קאברים אקוסטיים לרשת, מה שגרם למנדס לא לוותר על חלומו ולהמשיך לנגן ולשיר. כיום מנדס ושירן חברים " זה הרגיש לגמרי נורמלי, הוא נתן לי הרגשה של חבר. זה מדהים כי אני מעריץ גדול שלו, הוא האיידול שלי ואני מכיר אותו טוב!” החברות הגדולה התחילה כששירן נתקל בסרטוניו של מנדס ביוטיוב והטיס אותו עד ללוס אנג'לס בשביל ארוחת ערב.

 

הצעיר ביותר

השיר המקורי הראשון שהזמר האהוב שיחרר היה "Life Of The Farty", הוא זכה להצלחה ענקית ואפילו גרם למנדס לשבור שיא! בגיל 15 בלבד הוא היה הזמר הצעיר ביותר שנכנס לרשימת 25 השירים הטובים ביותר של המגזין האמריקאי בילבורד, השיג ענק בשביל שיר ראשון!.

 

משנה את העולם

כשהיה רק בן 17 הבין מנדס כי יש לו כוח והשפעה והחליט להשתמש בה כדי לעשות מעשה טוב. הוא הקים קמפיין תחת התיוג #בנהביתספרעםשון בו הוא גייס כספים לבניית בית ספר חדש בכפר שיה בגאנה שנמצאת באפריקה, שם לילדים אין בית ספר בעקבות העוני הקשה. לא רק שהוא גייס את כל הכסף הוא גם עשה זאת בשבוע אחד ואם זה לא הספיק לכם ההכנסה הייתה 164% מהמטרה (יש יותר מושלם מזה ?).

 

מצליח להשפיע

בשנת 2014 מנדס נכנס לרשימות 30 האנשים המשפיעים ביותר במוזיקה של המגזין הנחשב "Forbes" ושנתיים לאחר מכן נכנס לרשימת 25 בני הנוער המשפיעים ביותר של מגזין "Time".

 

הגיע הזמן לבחון את הידע שלכם. אספנו לכם שתי עובדות אחת נכונה ואחת שגויה עכשיו תורכם לנחש מה הנכונה. בשבוע הבא תוכלו לגלות אם צדקתם או טעיתם.

בשבוע שעבר העובדה הנכונה הייתה העובדה השנייה, לובאטו סבלה מבריונות בבית הספר ולכן ביקשה מאמה להתחיל ללמוד בבית במקום בבית הספר.

אלרגי לכלבים

מנדס סיפר לא מעט פעמים כי הוא היה רוצה לאמץ כלב אך לצערו יש לו אלרגיה אליהם, אך האלרגיה שלו רלוונטית רק לכלבים ולא לחתולים ולכן היו לו מספר חתולים בעבר.

הארי פוטר? לא בשבילו

סדרת הסרטים והספרים המצליחה המספרת את סיפורו של "הארי פוטר" כבשה ללבות של מליוני ילדים אך לא את של מנדס, בוא אמר כי מעולם לא הבין את הצלחתה ולא הצליח להתחבר לסרטים אך הוא מכבד את מעריציה.

 

 

 

 

תגובות