מי המנצח הגדול בעונה השישית של דה וויס האמריקאית?. צילום: צילום מסך מהפייסבוק

מי המנצח הגדול בעונה השישית של דה וויס האמריקאית?

זמר קאנטרי צעיר, זמר בעל קול מעולה ויוטיוברית מצליחה הם שלושת המתמודדים שהתחרו על המקום הראשון בגמר הגדול של העונה השישית של " דה וויס" אמריקה. מי הזוכה? ואת מי רצינו?

כבר מהפרק הראשון של העונה השישית של דה וויס האמריקאית ראינו מי היא הכוכבת של העונה הזאת, והיא הזמרת כרסטינה גרימי, שמה בטח מוכר לכם לפני דה וויס בגלל שכרסטינה היא אחת מהיוטיוברס המצליחים ביותר בעולם, עם מיליון עוקבים בטוויטר וביוטיוב. כך היא עברה את כל שלבי התוכנית ביחד עם עזרה של המנטור המסור שלה, אדם לווין, סולן להקת מארון פייב.

עוד במדור המוזיקה של פרוגי:

לאחר עשרות ביצועים מוצלחים של כרסטינה ומאות אלפי הורדות של הביצועים שלה באייטיונס, הגיעה כרסטינה לגמר הגדול, כשכל ההימורים מצביעים עליה בתור המנצחת הגדולה של העונה, אך כל זה לא קרה.

     • האזינו: אוסטין מאהון תמיד לצדכם בשיר חדש רגע לפני

זמר הקאנטרי הצעיר, ג'ייק וורטינגטון, והזמר ג'וש קאופמן לא עמדו בחיבוק ידיים ונתנו לכרסטינה לזכות, שניהם ביצעו ביצועים מעולים בגמר והצליחו לעבור את כרסטינה ולהשאיר אותה במקום השלישי בלבד. את המקום השני תפס ג'ייק וורטינגטון ואת המקום הראשון תפס ג'וש קאופמן עם ביצוע גמר של הלהיט "Set Fire to the Rain" של אדל.

לאחר הניצחון המפתיע של ג'ייק עשרות אלפי טוקבקים נכתבו ברשתות החברתיות שאמרו שהתוכנית הייתה מכורה ושבעקבות ההחתמה של כרסטינה גרמי בחברת התקליטים של אדם לווין, המנטור שלה לא נתנו לה לזכות. מעריציה של גרימי החליטו להראות לה את אהבתם ולהוריד את שני אלבומיה, שיצאו עוד לפני תחילת דרכה בדה וויס. האלבומים הפכו להיות מעשרת האלבומים עם הכי הרבה הורדות באותו היום.

הזוכה האמתית של התכנית
הזוכה האמתית של התכנית © צילום מסך מהפייסבוק

SO - המנצח הגדול של הגמר של דה וויס הוא ג'וש קאופמן, אבל המנצחת האמתית של העונה הזאת היא לגמרי כרסטינה גרימי.

online poll by Opinion Stage
תגובות