עם דמעות בעיניים: בן זיני משחרר סינגל על הפרידה מטיילור. עומר ברזילי

עם דמעות בעיניים: בן זיני משחרר סינגל על הפרידה מטיילור

שבוע וחצי אחרי שנודע על הפרידה המפתיעה של בן וטיי, זיני החליט לשחרר סינגל פרידה לבדו בו הוא מגיע געגוע ומכריז בדמעות: "נדמה לי שזה עדיין לא נגמר" ואם זה לא הכל - במהלך הקליפ הוא אף גילח את הראש

לפני שבוע וחצי הצמד והזוג מהאהובים והיציבים בביצה, בן זיני וטיילור מלכוב, החליטו להפריד כוחות ולהכריז על פרידה. הרשת געשה ולא הפסיקה לדבר על מה שקרה ועל האפשרות שיחזרו. הבוקר (ד') זיני משחרר סינגל בהפתעה על הפרידה ממלכוב ומביע רצון לכך שהם יחזרו.

עוד בערוץ המוזיקה של פרוגי:

השיר "חלק ממני", אותו כתב והלחין זיני בעצמו, מדבר לאורך השיר על כך שהוא לא מאמין שהרגע הזה הגיע וכי היה משוכנע שהזוגיות עם טיי היא לתמיד. בשיר מציין את כך שהזוגיות שלהם התחילה עם הרבה רעשי רקע וטענות לגימיק שיחלוף וכי הם הוכיחו אחרת, בנוסף, בפזמון של השיר מכריז כי מבחינתו זה עדיין לא נגמר וכי יש סיכוי לקאמבק.

 
© צילום מסך מהקליפ

את השיר חתם בתודה למלכוב על הזוגיות ועל שלוש השנים לצידה ובגילוח השיער של ראשו תוך כדי שהוא בוכה. אנחנו לא בדיוק יודעים עדיין מה הוביל לפרידה, אך יש לנו הרגשה שהסינגל הזה עשוי לקרב לבבות בדרך אל הקאמבק המתבקש. כזכור, א תחילת דרכו המוזיקלית עשה זיני לבד, בהמשך חבר לטיילור והקימו יחד צמד עם לא מעט להיטי נוער חזקים, בנוסף לזוגיות הפורחת שהייתה ביניהם. 

 

 

תגובות