השירים שלא ידעתם שהכוכבים לקחו בהם חלק. צילומים מאינסטגרם @noakirel_ @ onrefaeli @elianatidhar

השירים שלא ידעתם שהכוכבים לקחו בהם חלק

אתם מדקלמים את השירים האלה בעל פה, חושבים שאתם יודעים מי ביצע אותם, אבל לא יודעים שישנם עוד קולות מאחורי השיר • תתכוננו להיות מופתעים: החל מנועה קירל בשיר של עברי לידר, דרך הביצוע של און רפאלי ועד היוצר ששר בשיר של עומר אדם

ידעתם או לא? נועה קירל הייתה זמרת אורח בלהיט של עברי לידר, אושר כהן כתב שירים לעומר אדם וספיר סבן וגם שר יחד איתם, השחקן שלקח חלק בשיר שבסוף הוסר מהיוטיוב ושגיא ביטבוקס שהתארח אצל קטריקס ודורון. קבלו את השירים שאולי לא ידעתם שהכוכבים לקחו בהם חלק!

עוד בערוץ המוזיקה של פרוגי:

אליאנה תדהר - שירת המלאכים

הרבה לפני שפצחה בקריירת שירה משלה עם להיט "ממכר", אליאנה תדהר התארחה בשניים משיריו של הזמר רענן פוגל. אחד מהם הוא "שירת המלאכים" וזה לגמרי קסום, בדיוק כמו שאתם יכולים לדמיין. הכי מלאכית!

 

נועה קירל - לרקוד עם דמעות בעיניים

את השיר של עברי לידר יחד עם דיג'יי תומר מייזנר אתם מכירים. ללהיט קוראים "לרקוד עם דמעות בעיניים" והוא באמת זכה להצלחה רבה, אבל לא הרבה יודעים שזמרת הפופ האהובה עליכם, נועה קירל, התארחה שם כזמרת אורחת. עכשיו אתם חייבים לשמוע שוב את השיר ולהבחין בקולה! 

 

שגיא ברייטנר - דווקא איתו

אמנם הצמד כבר התפרק מאז, אבל האם אתם שמתם לב שמי שעשה את הביטבוקס בשיר "דווקא איתו" של קטריקס ודורון ביטון הוא שגיא ברייטנר? האמת שאת היכולות הווקאליות של ברייטנר לא זכינו לשמוע בשיר זה, אבל הוא בדיוק לפני מספר חודשים החל בקריירת מוזיקה משלו, ואין שמחים מאיתנו שאנחנו סוף סוף זוכים להתענג על היצירות המוזיקליות והקול המרגיע שלו! אגב, זוכרים שמי שמככבת בקליפ היא טיילור מלכוב, כן?

און רפאלי - הו-נה-נה-אה

אם תחפשו את השיר ביוטיוב אתם לא תמצאו, הוא כבר הספיק להימחק משם. אבל כן, זה בהחלט אמיתי, ומצאנו לכם את הביצוע בפייסבוק, ואיזה מזל שנשאר תיעוד לכך! אז על מה אנחנו מדברים? על כך שגילינו שהשחקן והדוגמן און רפאלי, הוא גם זמר ולא רק ב"כפולה". קבלו ביצוע של רפאלי שר יחד עם לינה מחול (דה וויס) סינגל בשם "הו-נה-נה-אה". 

השיר החדש של לינה מחול ואון רפאלי נחשף לראשונה, לפני כל העולם: אחרי שכבשה את המצעדים בבריטניה וישראל עם הלהיט הבינלאומי Can't Keep Falling ואחרי סיבוב הופעות איצטדיונים ענק בכל בריטניה יחד עם להקת הבנות LITTLE MIX. לינה מוציאה את הסינגל החדש ״הו-נה-נה-אה״ ומארחת את און רפאלי. ??????

פורסם על ידי ‏הליקון כנען מופעים‏ ב- יום שלישי, 26 ביוני 2018

ציפי שביט - דודה טובה

ציפי שביט לא רק השתתפה בקליפ המפתיע של הצמד איב אנד ליר (אגב, איפה הם?!), אלא גם התארחה בקולה בשיר עצמו וזה לגמרי אחד הדברים הכי משמחים וכייפים שראינו לאחרונה, כמצופה מציפי.

 

עידן חביב - עד שתחזור

אם תחפשו את השיר "עד שתחזור" תראו שהוא כתוב על שמה של יובל דיין, אך האמת היא שלא רק שעידן חביב הוא מי שכתב, הלחין, עיבד והפיק מוזיקלית את השיר - הוא גם שר בשיר בעצמו! אנחנו לא יודעים איך פספסנו זאת עד עכשיו! 

 

סיון טלמור - מה שלא הספקתי לומר 

השיר חתום על שם עילי בוטנר ורן דנקר, אך אי אפשר לפספס כבר מהמילה הראשונה בשיר את קולה של סיון טלמור. משום מה השיר לא כתוב על שמה.

 

אושר כהן - נהיה בסדר 

אושר כהן כתב לספיר סבן את השיר "נהיה בסדר", אך האם אתם שמתם לב שהוא גם שר בשיר? אם תדפדפו בסוף השיר בקרדיטים, איפה שכתוב "קולות", תראו שאנחנו לגמרי צודקים... 

ואם כבר אושר כהן, האם שמתם לב שהוא שר גם בשיר של עומר אדם - "מאושרת בלעדיי"? לא מאמינים לנו? כנסו לשיר וחפשו בקרדיטים... האמת שכאן גם אנחנו הופתענו!

 

מאור תיתון - חברות שלך 

אם בעומר אדם עסקינן, אז מאור תיתון, יוצר מוכשר, כתב לעומר אדם את השיר "חברות שלך" יחד עם אלעד טרבלסי, אך מסתבר שגם עשה קולות רקע בשיר. מוזמנים לשים אוזן! 

 

 

תגובות