בעקבות גל הפרידות: השירים ששוברים לנו את הלב. צילום: אתר מתגייסים @mitgaisim

בעקבות גל הפרידות: השירים ששוברים לנו את הלב

השנה האחרונה הייתה עמוסה בפרידות מתוקשרות ועצובות במיוחד, אספנו עבורכם מספר שירים להזדהות עם הלב השבור

לכולנו נשבר הלב כששמענו על הפרידה של נועה קירל ומרגי. אז בשביל כל הלבבות השבורים במועדון, החלטנו ליצור פלייליסט נחמד, מיוחד וקצת עצוב שמאחד את כל השירים ששוברים לנו את הלב ומדברים על פרידות.

עוד בערוץ המוזיקה של פרוגי:

Drivers License - Olivia Rodrigo

הלהיט הזה שאחראי לפריצה של אוליביה רודריגו, מתאר את הכאב אחרי הפרידה, ואת החוסר שמרגישה הזמרת מתוך רצון לשתף את בן זוגה לשעבר בדברים, אך היא לא יכולה. היא מדברת על כך שהיא יודעת שמערכת היחסים בין השניים לא הייתה מושלמת, אך היא גרמה לה להרגיש כפי שלא הרגישה לאיש לפניו, דבר שמעצים את הכאב שחשה.  

משהו ממני - הראל סקעת

הראל סקעת מתאר בשירו את ההתמודדות עם הלבד אחרי הפרידה, ואת זה שלא משנה מה יקרה, חלק ממנו ישאר אצל בת הזוג ממנה נפרד. הוא מדבר על הקושי ומתעקש לקחת גם משהו מבת הזוג שלו, שיהיה אצלו עדיין חלק ממנה גם אם הם פרודים. זה אחד הלהיטים הגדולים שהוציא סקעת בקריירה שלו, והוא לגמרי שובר לנו את הלב בכל פעם מחדש. 

בלעדייך - לי בירן ואליאנה תדהר

השיר הזה מ"אובוי" נכתב לאחר פרידה כואבת של הדמויות של לי בירן ואליאנה תדהר, ובהמשך, בעקבות בקשות חוזרות ונשנות מהמעריצים הוא נהפך לדואט שהוקלט על ידי שני בני הזוג. הוא מדבר על החוסר שמורגש לאחר הפרידה, על החלל שקשה למלא ועל הלב השבור, ופייר? קשה להישאר עם עיניים יבשות אחרי האזנה לו.

 

סגול בהיר - מרגי

השבוע התבשרנו על הפרידה הכואבת של מרגי מבת זוגו נועה קירל, ולא יכולנו שלא להיזכר בבלדה שהוציא רק ביוני האחרון, הסינגל מתאר תהליך של פרידה בין בני הזוג, הכולל פלאשבקים ליום בו הפרידה קרתה וההבנה שהפרידה סופית ובת הזוג לא מתכוונת לחזור. ואם קודם השיר הזה היה לנו עצוב, עכשיו הוא ממש שובר לנו את הלב. 

All Too Well - Taylor Swift

הלהיט מהאלבום הרביעי של טיילור סוויפט, הוא אחד השירים היותר אמוציונלים שהוציאה הזמרת במהלך חייה, בשיר סוויפט מתארת את ההתפתחות של המערכת יחסים שלה ושל בן זוגה לשעבר, את איך שהיא זוכרת את כל הפרטים ואת תהליך ההתפרקות של הזוגיות יותר מדי טוב, כך שהיא לא מצליחה לשחרר. 

 
תגובות