מרגישים עצובים? כך תשפרו את מצב הרוח. adobestock

מרגישים עצובים? כך תשפרו את מצב הרוח

לכל אחד מאיתנו יש את רגעים בהם אנחנו שמחים ולפעמים יש רגעים בהם אנחנו עצובים. לכן, כדי לגרש את העצב ולשפר את מצב הרוח שלכם (במיוחד בתקופה הקרובה) אספנו לכם טיפים שיגרמו לכם להחזיר את החיוך לפנים.

בימים האחרונים, כולנו נשארים בבתים, חלקנו משועממים יותר וחלקנו משועממים פחות, ומצבי רוח קודרים מגיעים לעיתים תכופות. אז החל מלצפות בתוכנית האהובה ועד לפגישה עם חברים, אלו הפעילויות שתוכלו לעשות כדי לשפר את מצב הרוח שלכם.

עוד בערוץ המגזין של פרוגי:

ספורט

פעילות ספורטיבית תמיד מעלה את מצב הרוח, גורמת לנו להרגיש רעננים יותר ובעלי אנרגיות. אמנם בתקופה הקרובה בה אנחנו נדרשים לצאת כמה שפחות, לכן לא חובה לצאת למכון כושר או לריצה באוויר הפתוח. כולנו יכולים לבצע פעילויות ספורטיביות מהבית, כמו תרגילי יוגה, תרגילי כושר, ריקוד ועוד.

ספורט תמיד מעלה את מצב הרוח
ספורט תמיד מעלה את מצב הרוח © Fotolia

תהיו בסביבת חברים טובים ומשפחה

אין כמו להיפגש עם חברים או לעשות ארוחה משפחתית. גם במצב הנתון, אתם יכולים להיפגש עם החברים הקרובים שלכם או אפילו לעשות שיחות וידיאו ולשתף אותם במה שעובר עליכם. כשאנחנו משתפים את אחרים בתחושות שלנו, הם יכולים לעזור לנו ולייעץ לנו, ובלי קשר לפרוק את מה שיושב לכם על הלב יגרום לכם להרגיש בסוף טוב יותר.

לשמוע מוזיקה או לראות סרט

כדי להפיג את המצב הרוח הקודר, תוכלו לשמוע את השיר האהוב עליכם, רצוי להקשיב לשירים קצביים ומשמחים. בנוסף, בזמן הרב שהתפנה לנו עקב ביטול הלימודים, אנחנו יכולים לעשות מה שנרצה. לאור זאת, כדאי לכם לבחור סרט טוב ולצפות בו, דבר זה יסיח את דעתכם מהדבר שמטריד אתכם ותוכלו להתרכז במחשבות חיוביות יותר.

מוזיקה טובה עוזרת לנשמה
מוזיקה טובה עוזרת לנשמה © fotolia‏

תעשו את מה שאתם אוהבים

לכולנו יש תחביבים ולפעמים אין לנו זמן לעשות אותם. יש כאלו שאוהבים לקרוא ספרים, לנגן בפסנתר ויש כאלו שאוהבים להעלות סרטונים לטיק-טוק או לשחק בפורטנייט, כל אחד שונה ובעל תחביבים אחרים. בשל כך, כאשר מצב הרוח שלכם ירוד, מומלץ לעשות פעילויות שאתם אוהבים שירוממו את רוחכם.

תעשו פסק זמן

לפעמים הסיבה שאנחנו עצובים זה בגלל שאנחנו מרגישים שאנחנו עייפים. אנחנו במרוץ נגד הזמן להספיק הכל – עבודות לבית הספר, חוגים, לשחק בטלפון ולא נשאר לנו זמן לעצמנו. לכן, מומלץ לקחת פסק זמן מהיום העמוס והמתיש, ולעשות פעילויות מרגיעות כמו לישון בצהריים או אפילו לצאת לפארק הקרוב לביתכם ולשבת מתחת לשמש.

לקחת פסק זמן ולנוח זה הדבר הנן ביותר לעשות
לקחת פסק זמן ולנוח זה הדבר הנן ביותר לעשות © צילום: shutterstock
תגובות