מאות נערות חגגו ביחד בת מצווה עם עדן חסון. AdobeStock

מאות נערות חגגו ביחד בת מצווה עם עדן חסון

מאות נערות שנאלצו לבטל את חגיגת בת המצווה שלהן זכו לציין את האירוע במסיבת בת המצווה הוירטואלית הראשונה בעולם ביוזמת עמותת "שוות" עם הופעה מיוחדת של עדן חסון והפתעה מרגשת של עומר אדם

רבות דובר על אירועים גדולים שבוטלו או שונו בעקבות הקורונה - חתונות, לוויות ואפילו טקס יום העצמאות. אבל מה לגבי האיורעים הקטנים, כמו חגיגות אירוע בר ובת מצווה שבוטלו לאלפי צעירים רבים בעקבות המשבר. תכנית החונכות לנערות צעירות בדרך לשוויון מגדר, ביחד עם מותג Always, הרימה חגיגת בת מצווה שעוד לא נראתה כמותה עם מאות נערות בנות מצווה שנאלצו לבטל את המסיבה הגדולה בעקבות הקורונה.

עוד בערוץ המגזין של פרוגי:

מסיבת בת המצווה הוירטואלית התקיימה בשבוע שעבר בפלטפורמת קלטורה למאות ילדות שהאירוע המשמח שלהן בוטל. אבל כמובן, אף אירוע הוא לא אירוע בלי תכנית אומנותית וגם כאן הכינו לבנות הפתעה - הופעה של E-Z, הופעת הפתעה של עדן חסון וברכות של עומר אדם ונשיא המדינה - רובי ריבלין.  

מנחי האירוע
מנחי האירוע © יחצ

לאירוע, שנחשב לבת מצווה הווירטואלית הראשונה בעולם, נרשמו 550 נערות ועוד כ-5,500 בני משפחותיהן וחברים. האירוע נוצר ביוזמת עמותת "שוות", שמפעילה תכנית מנהיגות לנערות ברחבי הארץ. האירוע נחלק לשניים כאשר בחלק הראשון עברו הנערות פעילות מעשירה לכבוד שנת המצווה ובחלק השני נערך המופע המרכזי בהנחייתו של ליאון שניידרובסקי.

שיר זפרני אחת מהחוגגות באירוע סיפרה לנו: "מסיבת בת המצווה שלי הייתה אמורה להיות באמצע מרץ. ארבעה ימים לפני המסיבה, הפסיקו את הלימודים בבתי הספר ויומיים בדיוק לפני המסיבה אישרו התקהלות של עד 10 אנשים. כשהחלטנו לבטל בכיתי יום שלם בלי הפסקה וגם בימים שאחרי ואני לא יכולה לתאר כמה הייתי עצובה. חודשים שלמים התכוננתי והתרגשתי ופתאום הכל נעצר ובוטל. עצוב לי מאוד, אבל אני יודעת שאין ברירה וזה לא תלוי בי. הבריאות של כולנו חשובה יותר מכל דבר אחר".

שיר זפרני, התכוננה לאירוע גדול© רן כהן

 

 

 

תגיות
תגובות