הצד שלה: היא לגמרי בקטע, אבל איך תדע?. צילום: gettyimages

הצד שלה: היא לגמרי בקטע, אבל איך תדע?

קרה לכם שרציתם להתחיל עם מישהי אבל לא בדיוק הבנתם אם גם היא בקטע שלכם? אנחנו לגמרי מבינים אתכם, אבל בכל זאת, איך תדעו אם מישהי מנסה לרמוז לכם שהיא בעניין שלכם? קבלו את הסימנים המסגירים

הסימנים לכך שהצד השני רוצה אתכם יכולים להיות בכל מקום, החוכמה היא לשים לב בדיוק לאותם הרגעים שיכולים להוליד ביחד איתם סיפור אהבה מרגש, סוחף, אהבת חורף או סתם אהבת נעורים מדהימה.

היא מנסה ליצור איתך קשר באופן קבוע

היא תמיד תחפש אותך במסדרון בבית הספר, אם אתם לומדים באותה הכיתה היא כל הזמן תביט עליך, אבל לא באופן אובססיבי, ותמיד תחפש, ולו את הסיבות הכי קטנות, ליצור איתך קשר: עיפרון, ליווי לפה ליווי לשם, עזרה בדברים ממש מטופשים וכדומה.

עוד בערוץ היחסים של פרוגי

היא מציעה לכם ללמוד ביחד, אבל מסיטה את השיחה לכיוון אחר

אם היא מציעה לך ללמוד למבחן אצלה, ואתם נפגשים אבל לא בדיוק לומדים וזה בגללה - תדע שהיא לא בדיוק רצתה להיפגש ללימודים, אלא מנסה לדבר איתך ולהכיר. אם היא רוצה לעשות הפסקות רבות, מביטה בך ומחייכת המון - היא לגמרי נדלקה עליך!

© צילום: gettyimages

כל הדברים המביכים שקורים לה כשאתה בסביבה

דווקא כשאתה עובר, היא נתקלה בקיר, נפלה, התגלגלה במדרגות או כל דבר מביך ומשוגע אחר - אתה משפיע עליה והיא מתרכזת בך כל כך כשאתה עובר, שבלי שליטה קורים לה כל הדברים האלו. אפשר להסתכל על זה דווקא ממקום חמוד - שתמיד שאתה בסביבה קורות לה כל ה'פדיחות' האלו, וזה לגמרי מתוק. אז במקום לתת לה ליפול, תהיה מתוק ותושיט לה יד, תעזור לה לקום, תרים לה את הספרים, משהו, שישמח אותה למרות מה שקרה.

כשאתם מדברים היא מרותקת ומעניקה לך תשומת לב

אם אתם מדברים ונדמה שהיא תכף אוכלת אותך מרוב הריתוק שלה בפנים שלך, מרוב זה שהיא לגמרי בתוך השיחה, מקשיבה מייעצת ומה לא - הכל טוב וזה בסדר! זה אומר שהיא לגמרי בעניין שלך, לגמרי מעוניינת להקשיב לכל מה שיש לך לומר ולך כל מה שנותר לעשות הוא להיות מוחמא מכך, בעיקר כי לא מפסיקה להסתכל לך על העיניים (או על השפתיים). היא לגמרי בעניין שלך.

© צילום: gettyimages

היא תעשה בשבילך הכל

היא מוכנה לעזור בכל הבא ליד, תושיט עזרה בכל מה שצריך והיא לגמרי החברה הכי טובה שאפשר גם בסיטואציות שזה לכאורה אמור להיות מוגזם - היא נדלקה עליך מזמן. הרצון שלה לעזור לא בא מאובססיביות, אלא באמת מכוונה טובה ורצון טוב לעזור למי שהיא אוהבת. והיא באמת אוהבת אותך!

אבל...

לפעמים אנחנו לא בדיוק מפרשים נכון, אז חשוב לשים לב ולהיות קשובים לרצונות של הצד השני, כדי שלא יקרו מצבים לא נעימים.

 

תגובות