מכתבים מהלב: "אני מקווה שיום אחד אני אפסיק לקוות שנהיה ביחד". צילום: Fotolia

מכתבים מהלב: "אני מקווה שיום אחד אני אפסיק לקוות שנהיה ביחד"

"במשך כל השנים האלה, שמעתי עלייך המון דברים. שמעתי על כל הבנות ששברת להן את הלב, שמעתי על היכולת שלך לכבוש כל אחת בכמה דקות או בקיצור – לא בדיוק מישהו שכל האימהות רוצות להכיר לבנות שלהן. למרות כל זה, חיבבתי אותך" • כתבי וכתבות פרוגי במכתבים מהלב! והשבוע: כתבתנו במכתב לאהוב שלה, ששבר את ליבה

לפני כמה ימים נתקלתי בציטוט שאומר "כולנו מכירים מישהו, שלא משנה כמה הוא יפגע בנו – אם הוא יגיד לנו 'אני אוהב/ת אותך', אנחנו נגיד את זה בחזרה". אתה המישהו הזה, ללא ספק. לא משנה כמה אני אנסה לשכנע את עצמי ואת הסביבה שלי שהתגברתי עלייך, חלק ממני תמיד יהיה שייך לך, ורק לך. לפעמים אני מרגישה שבכל פעם שאני מפתחת עניין או רגשות כלפי בן אחר, אני בעצם מנסה להתגבר עלייך ולשכוח, לפחות באופן זמני, אותך.

עוד בערוץ היחסים של פרוגי:

יש לי כל כך הרבה דברים להגיד לך, ואני לא יודעת מאיפה להתחיל. בכל זאת – חמש שנות היכרות לא באות ברגל. מצחיק שאני לא זוכרת את הרגע שבו נפגשנו לראשונה, כנראה שזה בגלל שלא דמיינתי לעצמי שאתה תהפוך לדמות כל כך משמעותית בחיי. חשבתי שאני משוחחת עם אדם רנדומלי, חסר חשיבות, שבעוד כמה ימים אשכח את שמו. אבל הנה, עברו חמש שנים מאז – וממש לא שכחתי את שמך.

במשך כל השנים האלה, שמעתי עלייך המון דברים. שמעתי על כל הבנות ששברת להן את הלב, שמעתי על היכולת שלך לכבוש כל אחת בכמה דקות או בקיצור – לא בדיוק מישהו שכל האימהות רוצות להכיר לבנות שלהן. למרות כל זה, חיבבתי אותך. לא, אני ממש לא אחת שנמשכת ל"באד בויז", אבל כמו שאמרתי לפני כן – אתה יוצא דופן מכל כך הרבה בחינות.

© צילום: Fotolia

אתה יוצא דופן ביכולת שלך להכיל אותי, לגרום לי להרגיש שאני נמצאת במקום הכי בטוח בעולם כשאני איתך, להצחיק אותי עם ההומור המיוחד שלך ובעיקר – להוציא ממני צדדים ורגשות שאף אחד או אחת מעולם לא הצליחו להוציא ממני. ברגעים מסוימים, הרגשתי שאני נמצאת בעיצומו של סיפור אהבה מהאגדות, אבל כמובן שאתה דאגת לנפץ לי את הפנטזיה הזאת.

במשך המון זמן, גרמת לי להרגיש מיוחדת, שאני לא כמו שאר הבנות שהכרת. גרמת לי להאמין ששיניתי אותך. אבל אז, ברגע אחד, שברת לי את הלב בצורה שהבטחתי לעצמי שאף אחד לעולם לא ישבור. כעסתי עלייך, הצטערתי על הרגע שהכרתי אותך ויותר מהכל – שנאתי את זה שאני בכל זאת לא מצליחה לשנוא אותך. בשבילך זה לא היה ביג דיל, הרי שזה קרה לך עם כל כך הרבה בנות אחרות. אז המשכת. המשכת לדבר איתי, המשכת להצחיק אותי והבהרת מעל לכל צל של ספק – שאתה לא מתכוון לתת לי לשכוח אותך. 

© צילום: Shutterstock

החברות הקרובות שלי לא מבינות למה אני לא מנתקת איתך קשר, מוחקת אותך לצמיתות מחיי. אז האמת היא, שאני פשוט לא מסוגלת. אתה מבין אותי יותר מכל אחד אחר, אתה מאמין בי יותר ממה שאני מאמינה בעצמי וכשאני איתך – אני מרגישה שאני הגרסה הכי משופרת של עצמי. 

אז קראש יקר, המוטו שלי בחיים הוא שהכל עובר בסוף, ואני מקווה שיום אחד גם אתה תהיה חלק מה"הכל" הזה. אני מקווה שיום אחד אני אפסיק לקוות שתתחרט על כל מה שאמרת, ותבטיח שהפעם אתה תעשה הכל כדי שזה יעבוד. בברכה, מי שפעם הגדרת כ"אחת מהאנשים הכי קרובים אלייך". 

תגובות