וזה ממשיך: אפליקציית ה-WhatsApp חווה תקלה. צילום: שני ששון

וזה ממשיך: אפליקציית ה-WhatsApp חווה תקלה

WhatsApp, אחת האפליקציות הכי נפוצות בקרב משתמשי הסמארטפון, לאחר כמה חודשים מההצעה מפייסבוק חווה עוד בעיות. היום (א') בשעות הערב, האפליקציה הפסיקה לתפקד עבור משתמשים רבים בעולם לסרוגין

WhatsApp, אחת האפליקציות הכי נפוצות בקרב משתמשי הסמארטפון, כבר הספיקה ליהנות מההצעה מפייסבוק בסך 16 מיליארד דולרים. היום (א') בשעות הערב, האפליקציה הפסיקה לתפקד עבור משתמשים רבים בעולם לסרוגין.

עוד במדור הדיגיטל של פרוגי:

אם נכנסתם ל-WhatsApp וראיתם שאתם לא מסוגלים לכתוב הודעות לאחרים ולא מקבלים שום הודעה מאף אחד, שהצ'אט לא נטען לכם, תדעו שזה לא רק אצלכם. השימוש באפליקציה הפך ללא סביר. הסיבה? לא ידועה כרגע.

כזכור, רק לפני שבועיים דיווחנו לכם על תקלה דומה שחוותה אפליקציית הווטסאפ בשירותיה, אז זה קרה בחודש מאי האחרון. במהלך התקלה גם אז המשתמשים לא יכלו לקבל או לשלוח הודעות, גם אז הסיבה הייתה לא ידועה. בחודש פברואר חוותה האפליקציה קריסה בעקבות הרכישה של פייסבוק, כפי שאנחנו זוכרים. מאז הספקנו ללמד אתכם את תורת הווטסאפלהכיר לכם את הסטטוסים הטובים שיש בווטסאפ וכל מה שקרה בכלל.

עוד פעם
עוד פעם © מהאתר הרשמי

למה זה קורה? אנחנו לפני שבועיים הסקנו כי אולי מדובר על "עומס מידע כזה או אחר מה שגרם לקריסה או תקלה לפחות באפליקציה. אל תשללו שיש סיכוי שמדובר על עומס מידע מכוון בשביל להפיל את האפליקציה המובילה בתחום".

תגובות