אגם בוחבוט: "ניסו לעשות כותרות על הגב שלי". אסף חן

אגם בוחבוט: "ניסו לעשות כותרות על הגב שלי"

הזמרת המצליחה מגיעה ל-"א' עד ת'" ומשתפת במהפך שעורר תגובות, איך החלה הזוגיות עם השחקן בר ברימר, איזה אייטם הצליח להעליב אותה וגם: האם היא מתכננת לעזוב את באר שבע? • צפו בפרק

את אגם בוחבוט אנחנו מכירים מגיל שמונה, ומאז היא התבגרה לנו מול העיניים והפכה לאחת מכוכבות הפופ המקומיות האהובות ביותר, עם להיטים ממכרים בפלייליסטים, אלבום בכורה מוצלח, קמפיינים, תפקידי משחק על הבמה ועל המסך וכמובן גם זוגיות נוצצת במדורי הרכילות. אגם הגיעה להתארח בעונה החדשה של א' עד ת' (מדי יום שני בפרוגי ובערוץ Zoom), לסובב את הגלגל ולענות על השאלות שכולכם רציתם לדעת עליה - כדי שנכיר אותה קצת יותר מקרוב.

לכל פרקי העונה של א' עד ת':

>> הלבשת מגיש: One Project

את מאוד קשורה למשפחה שלך, וזה משהו שגם נורא מאפיין אותך ואת הדרך שלך.

"אני תמיד אומרת שאני מי שאני היום, ומי שאגם והילדים שמעריצים אותה, זה בגלל המשפחה שלי, זה בגלל הערכים שהמשפחה שלי הביאה לי והשרישה בי מאז שאני תינוקת… הם הלכו איתי, יד ביד, מגיל 8, ילדה מבאר שבע שכל החיים שלה היו בתל אביב ובמרכז. הם ויתרו על כל כך הרבה דברים בחיים שלהם בשביל להגשים את החלומות שלי".

כמה באמת זה שינה את החיים שלהם?

"בטירוף. ממש כמו שזה שינה את החיים שלי, ככה זה שינה את שלהם. בגלל שהייתי ילדה נורא נורא קטנה, אז הם כל הזמן הרגישו צורך, ובצדק, לגונן ולשמור עליי ולהיות איתי יד ביד, וכל הזמן לבוא איתי, שניהם, שני ההורים שלי, להגיע איתי לכל מקום, גם אם זו הופעה וגם אם זה צילומים וגם אם זה הדבר הכי פשוט שיש".

אבל בגלל שהמשפחה מעורבת בקריירה, לפעמים, גם רוצים את הבריחה הזאת רגע מתוך כל העולם?

"תשמע, זה היה מאוד קשה, אני לא אשקר לך, כי  היינו כל היום ביחד, 24/7, גם אם זה בארוחות של שישי-שבת, אבל גם אם זה ביום ראשון, ללכת בשש בבוקר לצילומים, וזה היה כזה מאוד אינטנסיבי. אבל זה היה כל כך לטובתי. גם אני יכולה להגיד לך, שלפעמים, הייתי אומרת להם, 'די, כאילו תשחררו, הכול טוב! יש לכם את החיים שלכם, הכול בסדר'. אני יכולה להתמודד גם עם דברים לבד, אבל היום, כשאני בת 18, אני מבינה שהם פשוט עשו את העבודה הכי מדהימה שיש, וזה שהם לא ויתרו עליי לרגע, לא ויתרו על לשמור עליי, ולהיות איתי בכל רגע הכי מאושר בעולם וגם ברגע הכי שבור שיש".

© צילום משפחתי

את עדיין גרה בבאר שבע. מתי את רואה את עצמך, אם בכלל, עוברת למרכז?

"אני רואה את עצמי. אבל זה מאוד מאוד תלוי. טוב לי בבית עם ההורים שלי, לחזור אחרי יום מטורף, להיות פה, ברעש, בבלגן, ואז לחזור לפינה השקטה שלי, כשיש לי אוכל מוכן, כשאימא שלי מחכה לי, כשהחדר שלי מסודר. טוב לי, טוב לי כרגע, אבל אני מאמינה שזה יקרה, בשנה, שנתיים הקרובות, אבל זה יקרה, כן".

כאמור, אגם פרצה אל חיינו בגיל 8 בתכנית "בית ספר למוזיקה", שם זכתה במקום הראשון. על החוויה ממבט לאחור מספרת, "אני זוכרת את זה כאילו זה היה אתמול. בתור ילדה, זה היה הדבר הכי מדהים שיכולתי לתת לעצמי וזה באמת לא כקלישאה. עד היום, הדברים שלמדתי שם, הם עוברים איתי את הדרך הזאת וכמובן, המתנה הכי גדולה שקיבלתי משם זה משה פרץ שהוא המנהל המוזיקלי שלי והוא הולך איתי דרך מאוד מאוד ארוכה.

© agam__buhbut@ מתוך אינסטגרם

אם היו שואלים אותי אם הייתי עושה את הדבר הזה שוב, הייתי עושה אותו עוד מיליון פעמים, ואני יכולה להגיד לך שבאודישן הראשון שלי שהוא לא היה מצולם בכלל, יצאתי בוכה בדמעות. אמרתי שלא היה לי טוב וחשבתי שהייתי גרועה, ואז ההורים שלי אמרו לי, 'הכול טוב. הנה, אנחנו בתל אביב. בואי נעשה יום כיף. בואי נשכח ממה שקרה, ומה שיהיה, יהיה, והכול זה מלמעלה'".

ואז זכית, ואיך התמודדת עם כל ההצלחה והזכייה הזאת?

"וואו... אני חושבת שאני, עד גיל, אזור 12, לא באמת הבנתי מה הולך איתי. לא באמת עיכלתי את כל הדבר הזה שקרה, כי באמת, אתה יודע, קמתי לבית ספר כל בוקר, היו לי הופעות אבל זה שהייתי חוזרת לבית הספר, יום למחרת ואומרת, 'וואו, אתמול הופעתי עם משה פרץ מול 12 אלף איש במנורה', לא, זה כאילו היה איזה משהו כזה מנותק מהחיים שלי".

היו גם נפילות?

"לא היו לי נפילות כי עשינו את הדרך הזאת מאוד מאוד מאוד לאט. זה לא שעלינו מדרגה, מדרגה, מדרגה. זה היה כזה חצי צעד ועוד צעד, חצי צעד ועוד חצי צעד, כי ההורים שלי מאוד רצו לשמור עליי ועל הבריאות הנפשית שלי, ובאמת גם אני לא רציתי לפספס את הילדות שלי. אני לא אשקר. כן פספסתי את הילדות שלי וזו לא הייתה ילדות כמו של אחרים, אבל כן, מה שהיה אפשר לשמור, אם זה לצאת לטיולים שנתיים ואפילו סתם ימי הולדת של חברים. גם אם זו איזו תקופה שלא הוצאתי שירים או שלא הופעתי, זה היה כי רצינו את זה, כי אמרנו, 'אוקיי, בסדר, הכול טוב. כולה בת 8, כולה בת 9, בת 10, יש לי את כל החיים עוד לפניי, אז בואו שנייה נירגע'. אז באמת, אתה יודע, מגיל 13, זה באמת הפך להיות כבר עבודה והדבר הכי גדול בחיים שלי. ואז ברור שמגיעות נפילות, אין דבר כזה שלא".

לעומת כוכבות פופ אחרות, השם שלך הוא יחסית נשאר 'נקי' בכל הנוגע לשערוריות.

"מה יש להגיד עליי? אני לא מחפשת את זה. אני יכולה להגיד לך שיש הרבה אנשים והרבה בתעשייה שמחפשים לעשות את הדברים האלה, גם בשביל שהשם שלהם יישאר בכותרות וגם בשביל שיהיה דיבור עליהם, אבל באמת, זה לא עניין אותי. אני באתי לעשות מוזיקה. אני לא מחפשת את זה. גם אם יש, וגם אם לפעמים יוצאת פה כתבה ושם כתבה, פשוט כי זה משהו שמגיע יחד עם זה. אין בי את הצהוב הזה שמחפשים".

הפעמים המעטות שאני זוכר. זה היה על השיר "יהלום" וכל הסימפול שהיה שם, אבל זה גם לא באמת קשור אלייך כי את רק שרת, וגם אפילו אצלנו, כשהייתה כתבה על הסערה סביב השיר "מגבות" ועל הקמפיין של האגודה למלחמה בסרטן, כשהם טענו שהשיר "מגבות" והקליפ נוגדים את המסרים שלהם.

© מישה קמינסקי, מתוך הקליפ "מגבות"

"זה משהו שבאתי לעשות בהתנדבות והכי באהבה בעולם, ואז בסוף, זה יצא כאילו אני עשיתי משהו לא בסדר. בטח שזה מבאס. אני יכולה לך ספציפית על הקמפיין הזה שעשיתי עם 'חכם בשמש', זה דווקא מאוד ביאס אותי. עשיתי את הדבר הזה באמת הכי באהבה בעולם. התנדבתי ישר. איך שהסוכן שלי התקשר אליי. חשוב לי להעביר מסרים כאלה ואחרים לנוער, למי שעוקב אחריי. זה היה יום ארוך וקשה, ובתקופה מאוד מאוד עמוסה, ונתתי את כל כולי וזה ממש ביאס אותי, כי אתה יודע, ברור ששמרתי על עצמי כשצילמתי את הקליפ, הייתי עם כובע, והייתי עם בגד ארוך ומשקפיים, וכמובן קרם הגנה כי אין צורך להישרף עכשיו בשמש".

"עלול לעודד התנהגות מסוכנת":
קמפיין של אגם בוחבוט ל'חכם בשמש' נגנז בגלל השיר "מגבות"
משה אבוטבול
פרסום ראשון: להיט הקיץ של אגם בוחבוט גרם לאנשי האגודה למלחמה בסרטן לבטל קמפיין גדול בהובלתה שכבר צולם • "מסרים אלו מנוגדים לחלוטין למסרי 'חכם בשמש' של האגודה למלחמה בסרטן ועלולים לעודד התנהגות מסוכנת בקרב ילדים ובני נוער", כך נמסר בתגובה מהאגודה. "אגם הצטלמה לקמפיין בהתנדבות מלאה ומרצונה החופשי בשל החיבור למסר. צר לנו שהאגודה עושה שימוש ציני ומחפשת יחסי ציבור על גבה של אגם", נמסר מטעמה של הזמרת

הצלחת לנסות להבין מה שהם אומרים?

"לא. כי לדעתי, זה היה עוד איזה משהו שרצו לעשות על הגב שלי וזה חבל, כי באמת יצא קליפ יפה ושיר יפה".

איך זה להתבגר לעיני הקהל?

"זה די קשה. הכירו אותי ילדה בת 8 מבאר שבע, קצת שמנמנה, עגלגלה, עם לחיים, וזה מה שהיה לאנשים מאוד מאוד נוח לזכור אותי עד היום. גם כשהעלתי תמונה בבגד ים, אז זכרו לי שאמרתי, 'אני לא אצטלם בבגד ים" או 'לא אלך עם חולצות בטן'. אני יכולה להבטיח לך שרוב האנשים האלה, שאמרו לי, 'מה, איבדת את הצניעות שלך?' - אני יכולה להבטיח לך, שמה שהם אמרו בגיל 8, 9 או 10, ממש לא תקף לגיל 16 או 17 או 18. אז כן, זה מאוד קשה, כי כל שנה, בשבילי, זה כמו 5 שנים. כל שנה שאני עוברת או כל תהליך שאני עוברת, כל התבגרות, גם אם זה אם רזיתי, או אם אני מתאמנת או עושה ספורט יותר מדי, או רזיתי יותר מדי או השמנתי… גם זה הרבה מאוד על החיצוניות ולא על הפנימיות. היה לי מאוד קשה לקבל את הדבר הזה, כי לא הבנתי מה כל כך מעניין אנשים. אתה יודע, אני מתבגרת, אני בת 18, אני לא אישאר כל החיים שלי ילדה בת 8".

© agam__buhbut@ מתוך אינסטגרם

אפרופו התבגרות, אחת מהנשיקות שלך הראשונות היו על הבמה, בעודך בת 16 והשחקן לצידך היה בגיר. וגם על זה שפטו אותך. 

"זה הצחיק אותי כי זה הביך אותי ברמות. תשמע, אני באמת נכנסתי למחזמר 'מאמא מיה' כשהייתי בת 15 וחצי, וכל החזרות שארכו כחצי שנה, לא עליתי לבמה עד שהייתי בת ,16 כי זה הגיל שמותר להתנשק בו על הבמה עם שחקן שגדול ממני. זה לא כיף שמתעסקים בזה במקום להתעסק באיך שאני שרה, או במשחק שלי, אבל כן, אני מבינה את זה".

בעבר, אמרת שהחלום הראשון שלך היה בכלל להיות שחקנית. יש סיכוי שהסטטוס הנוכחי ישתנה ומשחק תהיה הקריירה העיקרית שלך?

"לא חושבת. מוזיקה זה החיים שלי. מוזיקה זה הכל. אני גם יכולה להגיד על עצמי ולהעיד על עצמי שאני יותר טובה בלשיר מאשר בלשחק, אבל כן, המשחק זה משהו שהוא מאוד מאוד משמעותי בחיים שלי, כי זה באמת חלום שמגיל קטן אני מאוד רוצה להגשים, ואני מגשימה, וכן עשיתי תפקידי משחק בסדרות, וגם עכשיו, אני עושה את 'מאמא מיה' בתיאטרון, שזה כבר שנתיים, ותכף תצא סדרה חדשה בהוט, 'העיר הטובה'. משחק זה משהו שאני מאוד רוצה לשפר ולעבוד עליו, ואני כל הזמן, לומדת מחדש והולכת לשיעורים, ונמצאת אצל מורים למשחק, משהו שכנראה בחוץ לא חושבים ככה, אבל לא, אני לומדת ומשקיעה ועושה אודישנים, ורוב הפעמים, מקבלת 'לא' מאשר 'כן', אבל זה כן משהו שאני ארצה עוד יותר לפתח ומפתחת".

© agam__buhbut@ מתוך אינסטגרם

בפינת ה-"זום אין" החדשה שלנו, הצגנו לבוחבוט קטע של ברימר מהעונה הקודמת של "א' עד ת' ובו נשאל על אופציה לזוגיות עם מישהי מפורסמת.

"אני פחות מייחס חשיבות לאם היא מפורסמת או לא מפורסמת", אמר ברימר ב-2020. "ברגע שאכיר מישהי שתהיה מוצאת חן בעיניי וארצה שהיא תהיה בת הזוג שלי, אז לא אכפת לי אם היא מפורסמת או לא. פשוט אם אנחנו נהיה באותו מקצוע, לדעתי, יהיה הרבה יותר קל".

בעקבות הקטע, שאלנו את אגם אם זה אכן יותר קל וזו ענתה, "כן, חד משמעית. לא צריך לדבר יותר מדי. אנחנו מבינים את הדברים כמו שהם. אם אני מגיעה לצילומים, כמו שאני היום, או שאני עוברת דברים. אם אנחנו עושים, אתה יודע, קמפיינים ביחד, זה פשוט קל. הוא רואה לי בעיניים ואני לא צריכה להגיד לו איך זה עובד בעולם הזה, ולמה זה קורה ואיך זה קורה".

איך התאהבתם?

הכרנו ב'כפולה', ושם, לא היה כלום, אבל כולם אומרים שהם כן ראו את זה. קים (אור אזולאי - מ.א) אומרת לנו שכל הזמן הייתה אווירה כזאת בין כל הקאסט, אתה יודע, נורוז ונועה וזה, שאנחנו כאילו כולנו כמו אחים כאלה, והיינו יוצאים ביחד וכאילו עושים הכול ביחד. תמיד ביני לבינו, היה כזה מין דיסטנס כזה, לא ממש שברנו את הקרח עד הסוף, וזה נכון, 1אבל לא באמת היה שם משהו. רק אחרי איזה שנה, נפגשנו באיזה יום הולדת, ומשם, יצאנו לאיזה מקום, ופשוט הייתה איזו תקופה כזאת שהיינו מתראים בהרבה מקומות ביחד, גם עם החברות שלי וגם עם החברים שלו. זה פשוט קרה. התחלנו להתאמן ביחד והקשר בינינו נהיה כזה קצת יותר כאילו חברי.  ואז זה פשוט קרה. זה הגיע יותר מהצד שלו, הוא גם יודה בזה. איך אפשר שלא להתאהב בדבר הזה?!".

© ניר פקין, באדיבות יחסי ציבור

מתי הבנתם שזה ממש רציני?

"אני יכולה להגיד לך שהקשר שלנו התחיל בתקופה של מבצע 'שומר חומות', כשהותקפנו בבאר שבע ולא התראינו המון המון זמן, כי לא יכולנו לצאת מהבית, לא אני אליו ולא הוא אליי, וזה נשאר ככה. הוא היה שם בשביל בתקופה הזאת, ואני בשבילו וזה היה מדהים. ברגע הראשון שהבנו שאנחנו כאילו רוצים שהדבר הזה יהיה רציני ואנחנו רוצים שיהיה משהו, הבנו שיש איזה משהו כזה של אנרגיה אחרת כזאת וטפו חמסה, אז זה מדהים".

הרגשת שהיו כאלה שניסו לפקפק בזוגיות?

"בטח. 'איך אפשר שלא?' זה קרה במקביל ליציאה של קליפ שצילמנו ביחד לשיר שלי, 'כל העולם'. אז אמרו שזה איזשהו תעלול יחצני שניסינו לעשות כדי לקדם את השיר וממש לא. גם בצילומים שם, לא היה בינינו כלום. זה קרה שלושה חודשים אחרי. אנחנו תכף שנה ביחד, ומדהים לנו וכיף לנו ביחד".

 

יש לפעמים קנאה על הצלחות, נגיד, הוא עשה עכשיו פסטיגל, אבל אני יודע שזה כן חלום שלך…

"אין קנאה. קודם כל, זו גאווה בשבילי, לבוא ולראות אותו. זה לא מובן מאליו. הוא, בשנה וחצי-שנתיים, הפך להיות פה משהו גדול ומדהים, ואני ישבתי בקהל כמו מעריצה טובה. ישבתי וראיתי אותו, ובאתי כמה פעמים וזה כיף, הוא מגשים את החלומות שלו, ואין משהו שעושה אותי יותר מאושרת. כמו שאני מגשימה את החלומות שלי, והוא יושב ורואה אותי בהופעות, וזה הדדי וזה כיף. אם הייתה קנאה, לא היינו ביחד".

א' עד ת' משודרת בימי שני בצהריים בפרוגי ובערוץ Zoom (ב-HOT, ב-yes, ב-PartnerTV וגם ב-VOD).

תגובות