צפו: הגרסא האלטרנטיבית של "Grown Woman". צילום: צילום מסך מתוך הסרטון

צפו: הגרסא האלטרנטיבית של "Grown Woman"

ביונסה לא נחה לרגע ונדמה שיש לה עוד מספר רב של תרגילים בשרוול, אחרי אלבום חמישי בהפתעה מוחלטת, דולפת גרסא חדשה לקליפ שלה. דליפה בכוונה או באמת? ומה יותר טוב? המקור או החדש?

לאלו מכם שלא יכולים לנוח לרגע מ-17 הקליפים שביונסה הנחיתה על כולנו בהפתעה עם אלבומה הויזואלי אי שם בדצמבר, תשמחו כנראה לדעת שדלפה גרסא אלטרנטיבית לקליפ של "Grown Woman". או... אי אפשר לדעת, אולי ביונסה בכוונה שחררה אותה בהפתעה?

עוד במדור המוזיקה של פרוגי:

בואו נלך קצת אחורה, בקליפ המקורי שיצא לשיר שכיכב בפרסומת של פפסי בשנה שעברה, היו מספר קטעים מילדותה של הדיווה, בין היתר הקטעים שפורסמו לפני כן רק בסרטה התיעודי. הקליפ הקודם, בניגוד לגרסא החדשה, היה פחות דומיננטי ובולט מהגרסא הזו, הוא דיי נבלע באלבום ונשכח, אפילו שהשיר מעולה. הוא אמנם היה מאוד מגניב בשחזורים של ביונסה של קטעים מהילדות שלה ובעריכה מעולה שגרמה לסרטונים הישנים להדמות כאילו היא שרה את השיר כבר אז, אבל בצורה מסוימת הוא היה פשוט. 

הרבה יותר סקסי
הרבה יותר סקסי
צילום: צילום מסך מהסרטון

הגרסא שדלפה זה עתה נראית שונה כבר מהרגע הראשון, כשבמקום שביונסה תשב עם כוסית הוויסקי על הכיסא ותחבק גראמי או פרס כלשהו מהארנסל, הקליפ נהיה נורא צבעוני והשתמשו בהרבה יותר אלמנטים של ניגודיות בניגוד לקליפ המקורי, שכאמור פשוט הכיל הרבה שחזורים של זכרונות. באופן אישי, יש לי פרשנות על שני סוגים הקליפים.

המקורי אולי בא להמחיש כמה שביונסה התבגרה מאז ואילו השני מנסה להוכיח כמה שביונסה אישה בוגרת וסקסית היום, כשהיא מענטזת שוב ושוב ורוקדת בצורה חושנית יותר דווקא בו. אני אסתכן ואומר שבצורה מסוימת זה מעט הזכיר לי את "Rude Boy" של דיווה אחרת, אבל לגמרי התעלה עליו בעשרות מונים.

SO... איזה מבין השניים אהבתם יותר? באופן אישי, לדעתי הגרסא שדלפה לקחה בענק.

הגרסא האלטרנטיבית:

הגרסא המקורית:

תגובות