"היה חשש קטן לחזור לקיבוץ, אבל זה המקום הבטוח שלי" צילום פרטי, גיא רגב
מגזין

"היה חשש קטן לחזור לקיבוץ, אבל זה המקום הבטוח שלי"

פורום "SUMMER CAMPS" ישראל, אשר בשגרתו מוציא עשרות אלפי בנות ובני נוער למחנות קיץ ברחבי הארץ, יצא בפרויקט מבורך בשם "BOOST CAMP", שמוציא בנות ובני נוער מפונים מצפון ומדרום, ל-27 "WINTER CAMPS" ברחבי הארץ. תמר הרצל (14), נערה שהייתה במחנה שבבית ספר שדה בהר תבור, משתפת על הפעילויות שעשתה בו וכן על מה שעבר עליה ב-7.10.

שימוש ברכבים תפעוליים: החשיבות שבהם גרין א מוטורס בעמ
מגזין

שימוש ברכבים תפעוליים: החשיבות שבהם

השימוש ברכבים תפעוליים מהווה חלק בלתי נפרד מתחום התחבורה הציבורית והעיקרון של שימוש חכם במשאבים. במאה ה-21, עם התפתחות הערים והתוחמת העומס על מערכות התחבורה, השימוש ברכבים תפעוליים עולה כמחזור מרכזי לשיפור הניווט, הקיצוניות האקולוגית וההפחתה של התוקפנות על משאבי הסביבה.

שבוע הנערה: שש נערות מעוררות ההשראה  צילום: באדיבות המצולמת, פרטי, Neo media
מגזין

שבוע הנערה: שש נערות מעוררות ההשראה

לרגל שבוע הנערה הישראלי, מערכת "פרוגי" בחרה להפנות זרקור ולהוקיר את עשייתן של שש נערות ישראליות חזקות ומרגשות, כל אחת בתחומה • האחות שנלחמת לשחרר את אחיה השבוי בעזה, הנערה שהצטרפה לכיתת הכוננות היישובית והספורטאית שחולמת על היום שבו אישה תעמוד בראש מועצה מקומית במגזר הערבי

"יום האישה צריך להפוך ליום של מאבק ולא של חגיגות וקודי קופון" פרטי
מגזין

"יום האישה צריך להפוך ליום של מאבק ולא של חגיגות וקודי קופון"

לקראת יום האישה, תפסנו את מורן, מייסדת "בונות אלטרנטיבה" ואת אלה, תלמידת י"ב ממובילות תא הנערות בעמותה, לראיון מיוחד על נשים ונערות, הכוח לשינוי, מה זה עבורן יום האישה ושבוע הנערה וגם - האם הימים הללו הם בכלל יוצרים את הפער?

האם ילדים יכולים לנסוע לארה״ב במסגרת פטור מויזה ללא ליווי מבוגר? adobestock (אילוסטרציה)
מגזין

האם ילדים יכולים לנסוע לארה״ב במסגרת פטור מויזה ללא ליווי מבוגר?

ארצות הברית מאז ומתמיד היתה יעד משמעותי לטיול עבור ישראלים. כיום, כל חוקי המשחק השתנו, עם כניסתה של ישראל לתכנית היוקרתית של המדינות הפטורות מויזה. הגעתם למקום הנכון לקרוא על הפטור החדש מויזה וגם לדעת האם וכיצד ילדים יכולים לטוס לארצות הברית ללא מבוגר.