על טעות לא חוזרים פעמיים: הדברים שקרו לכולנו בכיתה.

על טעות לא חוזרים פעמיים: הדברים שקרו לכולנו בכיתה

כולנו הולכים לבית הספר על בסיס יום יומי, יש ימים שעוברים מהר יותר וימים שעוברים פחות מהר. במיוחד לכבוד הימים שלא עוברים לנו, עבור כל הסיטואציות הכי מעצבנות שקורות לנו, אספנו לכם את הסיטואציות שקרו לכולנו בכיתה

בית הספר הוא מקום בו אנחנו מעבירים את השגרה שלנו, כמו בכל שגרה כמעט בלתי אפשרי להמנע מסיטואציות מעצבנות. אז החל מהמורה שלא מוכן להודות שהוא טעה ועד המזגן שדואג להקפיא אותנו כל פעם מחדש, קבלו את הסיטואציות המעצבנות שקרו לכולנו בבית הספר.

עוד בערוץ המגזין של פרוגי:

 טעות לעולם חוזרת

מורים, כמו כולם, טועים מידי פעם. יש מורים שמודים שטעו ומתקנים את טעותם ויש מורים שלא מוכנים להודות שטעו, זהו הדבר הכי מכעיס כשמורה עומד על טעותו ולא מוכן לשמוע דבר אחר. 
פרזנטציה
 © צילום: Fotolia

מתי יהיו ציונים למבחן כבר? עברו יותר משבועיים!" 

מורים לא אוהבים שעומדים עם סטופר ומודדים להם את הזמן שהם בודקים מבחנים. אבל נכון, באמת מותר למורים לבדוק בחינות עד שבועיים ממועד הבחינה וזה באמת מעצבן כאשר עדיין לא קיבלנו ציונים ועבר הרבה זמן, אך ברגע שתאמרו להם זאת לא תזרזו את קבלת הציונים אלא רק תרגיזו אותם. 

"כמה שיעורי בית???"

במקצועות רבים מורים חושבים שרק הם נותנים שיעורים ו"מפציצים" בכמות השיעורי בית, פתירתם אורכת שעות, ולכן כל פעם מחדש אנו מתלוננים ומבקשים בהתרעמות להפחית את הכמות, למרות שלרוב דבר זה לא עוזר אך אל דאגה!, יגיע יום בו תצליחו לגרום למורה לתת פחות שיעורי בית.

 

© GettyImages

 

"אני לא מספיק לכתוב... חכה רגע!" 

לא פעם ולא פעמיים מורים מחליטים להכתיב את החומר, חלק מהמורים מכתיבים בקצב כל כך מהר שלא ניתן לעקוב אחריהם. ולא באשמתנו יוצא שאנו לא מספיקים לכתוב את מה שהם אומרים. כתוצאה מכך, אנו  מעירים להם כמעט כל הזמן בהערת ה"רגע, רגע, רגע" הכי מעצבן זהו כאשר הם לא עוצרים, ולכולנו יש את הילד הזה בכיתה שיגיד לנו ״נו מה״?

"למה לי הורדת יותר נקודות ממנו?" 

השוואת ניקוד במבחנים אחד בין השני זהו משהו שחלקנו עושים, אך כשהולכים למורה ושואלים אותו למה הוריד לאחד יותר נקודות מהשני, המורים במרבית הזמן עונים את התשובה המעצבנת "אז שאני אוריד לו עוד נקודות?" כך שלא יוצא מהעימות כלום, כי מי רוצה "לדפוק" את החבר שלו?

© fotolia

"קפוא כאן, תסגרו את המזגן!"

גם בחודשי החורף, המזגן נפתח בכיתות הלימוד ובכל פעם מחדש המלחמה על הכפתור המדליק את המזגן. הכיתה נחלקת לשתיים, אלה שחם להם ואלה שקר להם. תמיד אף אחד לא יהיה מרוצה בכיתה ולא משנה כמה המורים יכבו וידליקו את המזגן זוהי משוואה בלתי פתירה!

תגובות