כך תתגברו: טיפים להתמודדות עם פרידה מזוגיות בשלט רחוק. צילום: Fotolia

כך תתגברו: טיפים להתמודדות עם פרידה מזוגיות בשלט רחוק

חוייתם לאחרונה פרידה? שברון לב מבני זוג שגרים רחוק מכם? במיוחד עבורכם אספנו את כל הטיפים להתמודדות עם סוג כזה של פרידות

פרידה מבני הזוג היא אף פעם לא פשוטה, אבל פרידה מזוגיות בשלט רחוק עשויה להיות קשה אף יותר. נפרדתם לאחרונה מבני זוג שגרים הרחק מכם? כל הטיפים להתמודדות בכתבה הבאה.

עוד בערוץ היחסים של פרוגי:

הקיפו את עצמכם באנשים שאתם אוהבים

ייתכן כי כרגע אתם מרגישים שהפיתרון האידיאלי עבורכם הוא להישאר קבורים מתחת לפוך ולבכות, אך למעשה, התנהגות כזאת תפגע בכם יותר מאשר תועיל. כמובן שכדאי שתיקחו לעצמכם כמה רגעים למען חשבון נפש והשלמה עם המצב, אך לאחר שתעשו זאת, צאו מהבית יחד עם חברים (בהתאם להנחיות משרד הבריאות כמובן) / תפגשו איתם בזום ותעשו יחדיו דברים שיגרמו לכם להרגיש שמחים. בטוחים שהדבר ישפר את מצב הרוח שלכם לאחר הפרידה.

הקיפו את עצמכם באנשים שאתם אוהבים
הקיפו את עצמכם באנשים שאתם אוהבים © adobestock

תפרגנו לעצמכם

תזכרו שיש המון אנשים בעולם שאוהבים אתכם, וכי אתם לא צריכים להיאחז באהבה של בני הזוג על מנת להרגיש אהובים. נסו למלא את החסר בעזרת אהבה עצמית, ותדאגו לפנק ולפרגן לעצמכם מידי פעם- תעשו דברים שעושים לכם טוב. זה יכול להיות שגרת טיפוח יומית שתעשה לכם טוב, בינג' סדרות בנטפליקס או סתם אכילת גלידה - תעשו מה שאתם אוהבים, כי זה מגיע לכם.

תעשו דברים שעושים לך טוב
תעשו דברים שעושים לך טוב © gettyimages_IL/Pascal Le Segretain

זכרו- זה לא סוף העולם

למרות שכרגע אתם מרגישים כאילו סוף העולם הגיע, תתעודדו- השמש עדיין זורחת בכל בוקר והחיים ממשיכים גם לאחר הפרידה. בעתיד אתם תפגשו אנשים חדשים- את חלקם תחבבו יותר ואת חלקם פחות, אבל העניין החשוב הוא: אתם תוכלו להתאהב ולאהוב שוב , כל מה שאתם צריכים לעשות זה לשמור על אופטימיות בנושא. נסו להפיק לקחים לאחר כל זוגיות שתחוו, למען הצלחת הקשר הזוגי הבא. כעת, כשהתנסיתם בזוגיות משלט רחוק, אתם תוכלו להחליט האם צורה כזו של יחסים תתאים לכם גם לפעמים הבאות.

השמש עדיין זורחת, זה לא סוף העולם
השמש עדיין זורחת, זה לא סוף העולם © Fotolia

היפטרו מרגשות שלילים כלפי האקסים

ההתגברות על האקסים אמנם תיקח זמן, אך אתם יכולים להאיץ את ההתגברות עליהם במידה ותיפטרו מרגשות שלילים שאתם מרגישים כלפיהם. כדי להתקדם הלאה, אתם חייבים להיפטר מכעסים / תחושות אכזבה וכדומה שאתם אוגרים בתוככם. חשבו על זה, כאשר אתם ממשיכים לכעוס על בן אדם מסוים, בעיקר אם היה לכם קשר רומנטי, אתם ממשיכים לחשוב עליו ועדיין נאחזים בו. לפיכך, רק כשתלמדו להתגבר על הכעס- תוכלו לצאת לדרך חדשה ולהתגבר לחלוטין על הפרידה.

בהצלחה!

תגובות