פסח בצל הקורונה: הסרטונים שיעשו לכם את ערב החג. צילום מסך מאינסטגרם ויוטיוב

פסח בצל הקורונה: הסרטונים שיעשו לכם את ערב החג

לכבוד פסח שיחגג הפעם בצורה שונה מהרגיל, אספנו לכם כמה סרטונים מצחיקים מהרשת שעוסקים בפסח בצל הקורונה

יש מצב שפסח בהסגר זה לא כזה נורא! אחרת לא היינו מצליחים למצוא את הסרטונים הבאים שהציגו לנו את קורונה וליל הסדר בדרך קצת שונה...

עוד בערוץ הדיגיטל של פרוגי:

ארבעת הבנים בקורונה

בן זיני חבר אל יוצא העונה הנוכחית של "האח הגדול", אדם אליוף ויחד הם יצרו סרטון קורע על ארבעת הבנים מהגדה בגרסת מפגשי הקורונה. הכי דורש לתייג חברים!

עופר ומאור - הגדת הקורונה

הצמד הקורע נכנס לדמויות של "האחים שמחה" והמציאו את הגדת הקורונה, שהיא למעשה הגדת פסח בשינוי קל. כמו למשל - "שמחה רבה, שמחה רבה נגיף הגיע סגר בא". בקיצור - שופך!

 

זה לא כזה נורא!

כאן 11 בסרטון מצויין על כך שפסח בהסגר זה לא כזה נורא, יש לו יתרונות ומעבר לזה - אבות אבותינו עברו חגיגות פסח בצורה קשה יותר. גם מסקרן, גם מחכים וגם נותן פרופורציות!

עובר בגנים

דור העתיד של חמיצר יצא לדרך! ארי ומיכאל, ילדיו של היוצר והתסריטאי האהוב והמצליח, החליטו ליצור מערכון המשלב בין פסח לבין הקורונה שנחשדת כמתיחה בין חברים. נדמה שבהחלט יש כאן המשך ראוי (וגם דמיון פיזי לאבא!). מחכים כבר לסדרה הראשונה שלהם!

 
 
 
 

תלונות על החג

אדיר מזרחי לא נח עם התלונות שלו והפעם על האש: ליל הסדר המתיש. מזרחי דווקא שמח מזה שהפעם אין יותר מדי מרמור בגלל שהכל ייעשה בזום.

עשרה באולפן אחד

מדור הפקות של צה"ל בתוכנית אירוח חדשה לכבוד החג והמצב, קלילה ומשעשעת במהלכה יתארחו כמה מהחיילים המפורסמים: עדן אלנה, נועה קירל, עומר חזן, עדי ביטי, סטפן, עדן מאירי, מצדה איש ימיני ונוספים.
 

צוות בידוד לפסח

תוכנית הבידוד של ערוץ הילדים הקדישה ספיישל מיוחד שכל כולו פסח בצל הקורונה. איך זה נגמר? 
 
תגובות