פרסום ראשון: הכוכבים הנוספים שחוזרים אל הפסטיגל. צילומים מאינסטגרם

פרסום ראשון: הכוכבים הנוספים שחוזרים אל הפסטיגל

אחרי רן דנקר, עדי הימלבלוי וטל מוסרי - גם רוני דואני (סופרסטאר), לירז צ'רכי, עוז זהבי, שחר חסון והראל סקעת יחזרו אל קאסט הפסטיגל

חגיגות ה-40 לפסטיגל תוכננו להיערך קצת אחרת ולהיות ההפקה הבימתית הנוצצת של השנה בעולם הילדים והנוער כבר בחנוכה הקרוב, אלא שלקורונה תוכניות משלה וחגיגות ה-40 נאלצו להפוך לסרט ענק וגדוש בכוכבי הפסטיגל הבולטים לאורך השנים, לצד הכוכבים העכשוויים. רק ביממה חשפנו כי עדי הימלבלוי, רן דנקר וטלי אורן צפויות לחזור - אז תרשו לנו לפנק אתכם בליהוקים נוספים! 

עוד בערוץ הבידור של פרוגי:

כפי שחשפנו כבר בחודש שעבר, הסרט לא יהיה רגיל אלא יצולם בפורמט אינטרקטיבי, כלומר יצולמו כמה המשכי עלילה והקהל בבית ינתב אותה על בחירתו וטעמו האישי. רק השבוע נודע כי לצד כוכביה המיתולגיים של הפסטיגל, טל מוסרי, מיכל ינאי, איציק כהן וציפי שביט - יצטרפו, על פי דיווחים שונים, גם יעל בר זוהר, אנה ארונוב, עודד פז ושרית חדד. אלא שלפרוגי נודע על עוד שמות של כוכבים אהובים שיקחו חלק השנה בהפקה הענקית.

הזמר הראל סקעת יחזור אל ההפקה הגדולה, 13 שנים מאז השתתף לאחרונה בפסטיגל. כמו כן, סקעת אחראי על ביצוע אחד משירי הפסטיגל הזכורים והמצליחים ביותר עד היום - "לעוף" (2004), שהפך ללהיט גם מחוץ למופע. גם רוני דואני (AKA "רוני סופרסטאר") תחזור כאמור אל ההפקה, 10 שנים מאז הפסטיגל האחרון שלה. מלבדם נזכה לראות השנה, ותזכרו איפה קראתם את זה לראשונה: את לירז צ'רכי ("מלכת הקרח", פסטיגל פנטזיה - 2006), עוז זהבי שהשתתף בחמישה פסטיגלים (האחרון ב-2013) ושחר חסון שהשתתף ב"היי סקול פסטיגל" (2015), אשר חנך את מסורת הסרט העלילתי המקדים של המופע.

 
 

כידוע, בנוסף לכוכבים שציינו, השנה ישתתפו גם נועה קירל, אליאנה תדהר, איתי לוי, קווין רובין, סטפן לגר ואנה זק. רק נדגיש שמהצד הפקת הפסטיגל טרם אושרו כלל הפרסומים בנושא ומסתפקים בתגובה הבאה: "אנו מכינים לכם הפתעות". 

מבולבלים? עשינו סדר בפוסט מיוחד באינסטגרם!

 
תגובות