ללא חולצה - תובל שפיר, עומר דרור ויון תומרקין . צילום: צילום מסך מהאינסטגרם

ללא חולצה - תובל שפיר, עומר דרור ויון תומרקין

החום מגיע אלינו במהירות, חם ומזיע אז למה לא להוריד את החולצה ולהפוך את המצב ליותר נעים - קבלו את רשימת הסלבס שנראים הכי טוב ללא חולצה

עוז זהבי 

עוז זהבי אמנם כבר בן 30 אבל זה לא נוגד את הסקסיות שמתגברת משנה לשנה שהוא משדר. אין ספק שהגובה שלו שמעל ל/1.80 בהחלט עושה לנו את זה אבל גם הגב הבנוי היטב עם הקעקועים שנמצאים כמושך ביותר. עוד מ"האי" התאהבנו ביופיו הנדיר של עוז וכיום ניתן לראות אותו בסדרה "זגורי אימפריה".

© אינסטגרם
© אינסטגרם

גפן ברקאי

גפן ברקאי הוא הצעיר בתעשייה ובחבורה, עם רעמת התלתלים ובלעדיה. הגוף שלו בהחלט עושה לנו את זה, ה-V שנמצא בבטן התחתונה שלו מוסיף לגוף היפה של ברקאי. הסדרות שהוא שהשתתף עד עכשיו היו מיועדות לילדים, ברקאי, אולי הגיע הזמן לעבור גם לעולם המבוגרים כדאי שנראה לא רק את יכולות המשחק המדהימות שלך, גם את הגוף היפיפה.

© אינסטגרם

עומר דרור

עומר דרור הוא שחקן מוכשר אבל גם המראה שלו לא מזיק למוניטין שלו, הוא בעל לוק סקסי, גברי ומשלב את הבלונד שלו עם גוף שחום ומחוטב. חוץ מלשחק בסדרה "גאליס" עומר גם מנצל את גופו לעולם האופנה, בתור הפרזנטור של חברת ההלבשה "קסטרו".

© אינסטגרם

אושרי כהן 

אושרי כהן נמצא כבר כמה שנים בתעשייה המשחק בו יכלנו לראות את גופו חשוף מספר פעמים, בהחלט התרשמנו, גוו מעט שרירי מכיון שהוא עוסק בספורט כמו גלישה והקעקוע שלו בהחלט מוסיפים למראה שלו.

© אינסטגרם

אסף הרץ

אסף הרץ בסטיגמת הנער המופנם והחמוד בהחלט מעניקים לו עוד נקודות בתור גבר בעל סקסאפיל כמובן לא רק הנתונים האלה במשוואה, גם גופו השחום בהחלט מוסיפים.

© אינסטגרם
© אינסטגרם

עברי לידר 

עברי לידר הוא מוזיקאי מוכשר בעל אלפי מעריצות מכל העולם אבל בשביל לחזק את הקשר עם מעריצים, עברי עובד על גופו ובעל גוף שרירי במיוחד. אבל בנות ובנים, לצערנו הוא תפוס.

© אינסטגרם

סקאזי (אשר סויסה)

למרות גילו המבוגר סקאזי שומר על תדמיתו בתור נער פרוע, חתיך ששובר את הגבולות. גופו מעט רפוי אבל הקעקועים שלו בהחלט משדרגנים לנו את גופו של סקאזי.

© אינסטגרם

אנחל בונני

אנחל בונני שלנו כבר בן 42 אבל בכלל לא רואים עליו, לא רק שהוא חתיך הוא גם כישרוני,הוא משחק, מדגמן, מצלם ובשנים האחרונות גם שר. אין ספק שחוץ מפניו העוצמתיות, הסקסיות והחיוך המושלם, גופו גברי ומדהים.

© אינסטגרם

איתי תורג'מן

איתי תורג'מן הוא אומנם מתחת ל-1.70 אבל כפי שאומרים הגודל לא קובע. הוא מתעסק בספורט הרבה כמו מרתונים ומשחקי חוף. כמו גם תורג'מן מגיע למקומות הראשונים בכל מצעד גברים לוהטים, הגוף החטוב והסטייל המטורף בהחלט מעניקים לו מקום בכתבה.

© אינסטגרם

שלום מיכאלשווילי

הומור זה דבר חשוב אצל גבר, אבל גם הגוף. יש כאלה שאומרים שציון ברוך הוא ה"חתיך" ב"שלישית מה קשור" אבל אנחנו מעניקים את התואר לשלום מיכאלשווילי. חוץ מלהיות בדרן מוכשר תוכלו למצוא אותו כל היום בים משחק ב"פוצ'יוולי", בנות אז אם תרצו תחפשו אותו בחוף הים הקרוב, אבל תזהרו מחברה שלו ענבל שלוי.

© אינסטגרם

יון תומרקין

גדלנו עם יון תומרקין עוד מהיותו נער ב"הילדים מגבעת נופליאון" ומאז הוא היה ילד קטן ויפה אמנם הוא כבר גבר מדהים אבל עדין ילד יפה, עם פנים יפות וגוף יפה. יון זכה מספר פעמים בתארים של חתיך, אז מי אנחנו שנתנגד לקהל?

© אינסטגרם

תובל שפיר

תובל שפיר הוא ה"תובי חטובי" של השפיריות. שפיר הוא כוכב הנוער המוביל בארץ, וכמובן בעל קהל מעריצות גדול. השפיריות טוענות שהוא הבן אדם הכי מושלם בעולם - החלטנו שאם השפריות טוענות זה שווה בדיקה. אז בהחלט שפיריות אתן צודקות, גופו השחום והנערי מכניס אותו לרשימה.

 U - מי הכי חתיך??

תגובות