מפתיע: סיפורי האהבה מאחורי השירים המוכרים. Fotolia

מפתיע: סיפורי האהבה מאחורי השירים המוכרים

בעולמנו יש אינספור שירים מוכרים ויפים שתמיד כיף לשמוע. אבל האם אי פעם יצא לכם לתהות מה עומד מאחורי המילים של אותו שיר אהוב? האם המילים מבוססות על סיפור אמיתי או שאולי דווקא סיפור שהוא לגמרי דמיוני? בדיוק מהסיבה הזו, ערכנו חיפוש ומצאנו מספר סיפורי אהבה אמיתיים שוודאי לא ידעתם שהם נכתבו על השירים הבאים

עוד בערוץ היחסים של פרוגי:

״אם את עדיין אוהבת אותי״ - בועז שרעבי 

את השיר המוכר "אם את עדיין אוהבת אותי", ביצע, כתב והלחין הזמר הידוע- בועז שרעבי. באחד מראיונותיו, סיפר כי כשהיה צעיר הייתה לו אהבה מטורפת לבחורה מדהימה שהכיר. האהבה הזו הייתה כל כך מטורפת, שכללה אפילו 40 פקסים ביום וזר ענק של 300 וורדים. אבל למרות זאת, כנראה ״שאבנים מהירח״, פחות היו הקטע של הבחורה כי השניים לא מימשו את אהבתם. מבאס, אבל לפחות הוא יכל להתנחם בעובדה, שבעקבות ״האהבה הנכזבת״, נוצר שיר אהוב שתמיד נעים לשמוע.

 

״מכאן ועד הנצח״ - אייל גולן

השיר הבא, עלה לפני מספר שבועות וכבר הספיק לצבור כבר למעלה מ-2,500,000 צפיות ביוטיוב. השיר יצא ונכתב לרגל החתונה של הזמר המצליח, אייל גולן ואשתו הטרייה - דניאל גרינברג. השיר מצביע על הוקרת התודה וההבטחה של גולן, לשמור על אהובתו בעלת העיניים הירוקות. בנוסף, השיר מתאר את הקשיים שעברו יחד וללא ספק ניצחו. הכי מרגש בעולם!

 

״טיי״ - בן זיני וטיילור

את השיר הידוע ״טיי״ של הצמד המצליח, בן זיני וטיילור, כתב והלחין לא אחר מבן זיני, בכבודו ובעצמו. מדובר בשיר הראשון שלהם ביחד, ובאחד מהראיונות סיפר כי הכירו במסיבת יום ההולדת של טיילור. שם הציע בן זיני לטיילור לבצע יחד איתו את השיר שנכתב עלייה. השניים הקליטו וצילמו את הקליפ לשיר שזכה למיליוני צפיות, התאהבו ומשם כבר הכל היסטוריה... בהחלט סיפור אהבה מיוחד.

 

״תודה לך מאמי״ - קובי פרץ 

השיר ״תודה לך מאמי״ שביצע הזמר המוכשר, קובי פרץ, צבר ביוטיוב למעלה מ-7,000,000 צפיות. השיר נכתב והולחן על ידי יוסי בן דוד, ומילותיו מוקירות תודה לאישה התומכת והעוזרת שתמיד שם לא משנה מה. ללא ספק, נראה כי פרץ מזדהה ומתחבר מאוד למילות השיר שביצע ומודה לאשתו היקרה, שהייתה שם בשבילו גם במהלך התקופה הקשה.

 

"רואה את העתיד" - לי בירן

אחד מהשירים מהקו המוזיקלי החדש של בירן נכתב על לא אחרת מאשר החצי השני שלו - אליאנה תדהר, אליה התארס לאחרונה. מדובר בשיר אהבה קצבי וכייפי בו הוא הצהיר רשמית כי הוא רואה בתדהר כאחת שלו. השיר יצא הרבה לפני האירוסין של השניים, בו החליט בירן לענות לכל אלו ששאלו אותו מדי יום מתי הוא כבר יציע, המסר בנושא הוכנס בשיר: "באהבת אמת אין צורך למהר או להוכיח שאני אוהב יותר".

 

"זכיתי לאהוב" - עברי לידר

אחד מהשירים הרומנטיים האהובים ביותר הוא ללא ספק "זכיתי לאהוב". השיר המרגש עשה הוקדש ונכתב על זוגיות ישנה של לידר אי שם בתחילת המילניום. הסינגל סיפר על זה שבין כל הרגעים הקשים ביום יום, הוא תמיד זוכר שבסוף כל יום יש מישהו שרוצה אותו קרוב ושהוא זכה לאהוב.

 

״שיר אהבה אינדיאני״ - עלמה זהר

השיר הבא מעט ישן ואולי פחות מוכר לכולם, אך הסיפור מאחוריו מעניין במיוחד. עלמה זהר סיפרה בראיון ״במצעד השנתי״ של גלגלצ, כי כתבה והלחינה את השיר הזה בעקבות קשר אמיתי שהיה לה עם בחור אתיופי, (למרות שבשיר הוא מוצג בכלל כאינדיאני) במהלך שהותה באתיופיה. הקשר נמשך כארבע שנים וכלל הרבה שיחות בטלפון ולכן, באחת מן השורות בשיר, היא אומרת: “I love you” ומספרת כי היא חיקתה את הדרך בה אמר לה זאת. אנחנו ללא ספק הופתענו ואתם?

 
תגובות