בסימן תשעה באב: הציטוטים שיעזרו לכם להתמודד עם שנאה עצמית. adobestock (אילוסטרציה)

בסימן תשעה באב: הציטוטים שיעזרו לכם להתמודד עם שנאה עצמית

היום (א') חל צום תשעה באב אשר מסמל את חורבן בית המקדש שנחרב בעקבות שנאת חינם... שנאת חינם היא שנאה נוראית, אך שנאה עצמית לפעמים עלולה להיות גרועה הרבה יותר. לכן, החלטנו לאסוף מספר ציטוטים שיעזרו לכם להתמודד עם השנאה העצמית ואולי אפילו תלמדו כך - לקבל ולאהוב את עצמכם בצורה נכונה ובריאה יותר

אם גם אתם נתקלים במצבים של שנאה עצמית, קראו את הציטוטים הבאים, נסו לשנות את החשיבה ולאמץ את הגישה החיובית שמוצגת בהם, לחיים.

עוד בערוץ היחסים של פרוגי:

"תפסיקו לשנוא את עצמכם בגלל מה שאתם לא... תתחילו לאהוב את עצמכם בגלל כל מה שאתם כן" - פינטרסט.

© צילום: sutterstock

"עצרו וזכרו: אתם מיוחדים ויחודיים. כל טעות, מכשול או קושי בחייכם, יעצבו בסופו של דבר את היופי האמיתי שלכם. אז תפסיקו לשנוא את עצמכם ותתחילו להעריך ולאהוב את עצמכם" - ג'ניפר יאנג.

"אם היה בחייכם מישהו שהיה מתייחס אליכם כמו שאתם מתייחסים לעצמכם, כבר מזמן הייתם מעיפים אותו" - שרי הובר.

© צילום: fotolia

"אנחנו חיים רק פעם אחת. אז איך אתם רוצים לבלות את חייכם? בהתנצלויות? בחרטה? בתהיות? שנאה עצמית? דיאטות? במרדף אחרי אנשים שלא שווים אתכם? תהיו אמיצים. תאמינו בעצמכם, תעשו מה שמרגיש לכם טוב ונכון, קחו סיכונים, אל תוותרו כשקשה ועשו הכל כדי שבסופו של יום, תהיו גאים בעצמכם" - קארה דלווין.

"כעס, טינה, שנאה וקנאה - לא ישנו את ליבם של אחרים, אלא ישנו רק את ליבך שלך" - שאנון אלדר.

© adobestock

"כל שנאת זולת היא בעצם השתקפות של שנאה עצמית וכל אהבת זולת היא השתקפות של אהבה עצמית" - אלן כהן.

"השקרים הגרועים ביותר, הם השקרים שאנחנו מספרים לעצמנו... אנחנו חיים בהכחשה וכל זה רק כי אנחנו מפחדים להיות מי שאנחנו באמת" - ריצ'ארד באך.

תגובות