ביונסה ופארל וויליאמס: צמודים בבחירות הבילבורד. צילום: צילום מסך מהפייסבוק של האמנים

ביונסה ופארל וויליאמס: צמודים בבחירות הבילבורד

מי המועמד הכי בולט בטקס המתקרב? וגם, ביונסה ופארל וויליאמס בתיקו על מספר המועמדויות. מי צפוי לקחת הכי הרבה פרסים, ומי מועמד פחות משנה שעברה? כל הפרטים על הטקס המתקרב

טקס פרסי הבילבורד ה-22 יתקיים ב-17 במאי, בעוד חודש ושבוע מהיום, וכבר לפני חצי שנה החלה ההצבעה והבחירות למועמדים לארבעים הקטגוריות עליהן מתמודדים בין חמישה לשישה אמנים מוכרים בתעשיית המוזיקה. ברביעי האחרון הופיע ג'ייסון דרולו, אחד מהזמרים הבולטים והמלוכלכים של השנה, בתכנית הבוקר "בוקר טוב אמריקה", ולאחר מכן עבר לשידור ישיר בכיכר טיימס סקוואר בניו יורק, שם הכריז באופן חגיגי על רשימת המועמדים הסופית של הטקס.

והמועמדים הם...

המובילים במספר המועמדויות הם אימג'ין דרגונס ולורד, שכל אחד עם 12 מועמדויות. הם עתידים להאבק ראש בראש בתשע קטגוריות, ביניהן; יוצר השנה בקטגוריית הדיגיטל, אמן השנה ברדיו, אמן הרוק של השנה, אלבום הרוק של השנה, שיר מצעד ה-100 הלוהט, השיר הדיגיטלי הטוב ביותר, השיר הכי מושמע ברשת ושיר הרוק של השנה. באופן אישי, אני מתקשה להבין מה לורד עושה בכל כך הרבה קטגוריות רוק, או מה ההגדרה שלהם לרוק, אבל אם ככה החליטו - שיבושם להם.

     • מיילי סיירוס הופכת לדיווה: מבטלת הופעה חצי שעה לפני תחילתה


צילום: טאמבלר

אחריהם מגיע ג'סטין טימברלייק, שיגיע אלינו קצת משבוע לאחר הטקס, שמועמד ל/11 קטגוריות שונות, ביניהן אלבום השנה, אמן השנה, וזמר ה/R&B הטוב ביותר. הבאים בתור מגיעים מאקלמור וראיין לואיס עם 10, פרובוקציית השנה, מיילי סיירוס, עם תשע מועמדויות ביניהן זמרת השנה ושני שירים בקטגוריה אחת, על הוידאו הנצפה ביותר, תנחשו אילו. קייטי פרי ממשיכה עם שמונה וביונסה קרובה עם "רק" שבע מועמדויות וביניהן גם זמרת ה/R&B של השנה, אלבום השנה ואלבום ה/R&B של השנה. 

     • הכוורת רועשת: מעריצות תובעות את ביונסה על רשלנות


שיר השנה?

גם פארל וויליאמס נמצא יחד עם ביונסה באותו המספר, שבע מועמדויות, שביניהן קצת הכרה בעבודתו על "Blurred Lines" שהצליח בענק, "Happy" ושיתוף הפעולה עם דאפט פאנק על השיר המצליח "Get Lucky". ובנוסף, "Blurred Lines" עצמו הועמד לחמש קטגוריות בעצמו! ריהאנה מועמדת לחמש קטגוריות בעוד שג'יי זי בארבע קטגוריות בלבד, (מספר המזל של הזוג קארטר-נואלס או לא?) על אלבומו האחרון ועל שיתוף הפעולה עם האישה ב-"Drunk In Love".

     • אד שירן משתף פעולה עם היוצר המבטיח פארל וויליאמס


יש לו סיכוי?

ומי צפוי להופיע בטקס?

כפי שנכתב בהתחלה, ג'ייסון דרולו עתיד להופיע, אך הוא לא היחיד שיופיע בטקס. לצדו יופיעו גם לוק בריאן, אימג'ין דרגונס, ג'ון לג'נס ו-וואן רפאבליק שכבשו את כולנו השנה במצעדים. לוק בריאן מככב בשש קטגוריות השנה, ביניהן אמן השנה (גברים), בכל קטגוריות הקאנטרי, ביניהן אמן הקאנטרי של השנה, אלבום הקאנטרי של השנה וגם שני שירים בקטגוריית שיר הקאנטרי של השנה. פעם אחת עם הלהיט "Crash My Party" ופעם שנייה עם השיר "That's My Kind Of Night". 

ג'ון לג'נד, שכרגע נמצא בטור העולמי שלו אליו הכרטיסים נגמרו ושקיבל ביקורות מטורפות, מצליח בענק עם הסינגל הנוכחי "All of Me", שנמצא נכון לעכשיו במקום השני במצעד 100 הלוהטים של הבילבורד ובכלל זהו הסינגל הכי נמכר שלו עד כה. להקת ואן ריפאבליק גם נמצאים ברשימה עם תואר הרכב\להקת השנה, והשיר הכי פופולארי ברשת עם "Counting Stars" שזכה להצלחה מסחררת.


השיר הכי נמכר ברשת?

יש לציין שנדמה שדווקא השנה, בשונה משנה שעברה, כמעט כל האמנים שמופיעים כרגע בקטוגריות לא הופיעו בהן, ואולי בדיוק בגלל זה גם הטקס הזה כל כך מיוחד ושונה. כשעצם בחירת המועמדים מתבצעת לאו דווקא לפי תהילה כללית אלא לפי העבודה באותה השנה ועל ההישג הפיזי של כל אמן ואמן - אם אשכרה היית חי השנה, אתה תכנס למועמדות. אם ישנת בעמידה, לא נראה אותך בטקס. 

SO... נתראה בטקס?

תגובות